Razem 263 271 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Roksi to młodziutka sunia w wieku ok 6-u miesięcy. Sierść biszkoptowa, krótka. Sunia jest wielkości spaniela i raczej większa już nie urośnie. Gdy była jeszcze kilku tygodniowym szczeniakiem została pupilką swojego dwudziestoparoletniego opiekuna. Niestety opiekun okazał się nieodpowiedzialny i gdy sunia miała pięć miesięcy została oddana osobie która miała się nią zaopiekować tylko na czas jego wyjazdu. Niestety wyjazd okazał się kłamstwem i opiekun po miesiącu stwierdził że on jej nie chce bo nie ma czasu się nią zajmować. I tak Roksi została 'wywalona' jak zabawka gdy się znudziła. Osoba u której przebywała zgodziła się tylko na przetrzymanie ok 2 tyg i teraz jak się okazało że nie zostanie sunia odebrała zgłosiła suczkę jako bezdomną. Sunia miła trafić do schroniska. Obecnie Roksi przebywa w hotelu w okolicach Warszawy i czeka na opiekuna z którym zostanie do końca swoich dni. Roksi to nieduża i energiczna sunia, bardzo milusińska i zabawowa. Uwielbia bieganie i pogoń za patykiem. Nie jest agresywna do ludzi oraz zwierząt (w domu przebywała z kotem).To jeszcze szczeniak, który potrzebuje dużo miłości oraz wychowania. Nie jest jeszcze po sterylizacji gdyż jest za młoda. Roksi szuka domu ,domu który zobowiąże się do sterylizacji gdy suczka osiągnie pełnoletność.

Tel. 507 415 468 , 602 655 645

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.07.2016 18:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477351
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Biszkoptowa Roksi, 6 miesięczna,nieduża i łagodna sunia szuk - Zdjęcie nr 1Biszkoptowa Roksi, 6 miesięczna,nieduża i łagodna sunia szuk - Zdjęcie nr 2Biszkoptowa Roksi, 6 miesięczna,nieduża i łagodna sunia szuk - Zdjęcie nr 3Biszkoptowa Roksi, 6 miesięczna,nieduża i łagodna sunia szuk - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)