Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dorka to nieco ponad roczna sunia mix amstaffa. Przeszła już sporo w swoim życiu. Właściciel próbował ją zabić podcinając gardło i gruchocząc nogę rzucając o mur. Z domu tymczasowego Dorka trafiła do stałego, skąd był zwrot...Powód? Dominacja nad psem rezydentem. Obecnie Dorka mieszka w domku tymczasowym, gdzie mieszka sunia i pies. Żyje z nimi w zupełnej zgodzie, wręcz w miłości. W domku jest tez dwójka dzieci 3,5 i 9 lat, za którymi sunia wręcz przepada. Kocha dzieci do szaleństwa. Dorka jest posłuszna, ale na pewno potrzebuje doświadczonego właściciela mającego psy TTB. To jest warunek konieczny. Dora źle poprowadzona może szybko utracić wszystkiego co została przez nas nauczona, a to nie skończyłoby się dobrze. Dorka będzie wspaniałym czlonkiem rodziny. Jest bardzo towarzyska, i nie lubi być sama. Warunkiem adopcji jest przejście przez procedurę adopcyjna. Wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, wizyta przedadopcyjnai podpisanie umowy adopcyjnej.

Warszawa i okolice

tel 698675252

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.06.2016 11:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473936
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Roczna Dora, posłuszna, kochająca dzieci AMSTAFFKA adopcja - Zdjęcie nr 1Roczna Dora, posłuszna, kochająca dzieci AMSTAFFKA adopcja - Zdjęcie nr 2Roczna Dora, posłuszna, kochająca dzieci AMSTAFFKA adopcja - Zdjęcie nr 3Roczna Dora, posłuszna, kochająca dzieci AMSTAFFKA adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)