Razem 263 665 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pawełek- takie dostał tymczasowe imię psiak ze zdjęcia, to młody (około 2 letni) psiak, jego wysokość sięga poniżej kolana.

Niewiele wiemy o jego historii oprócz tego, że został zauważony jak koczuje w centrum miasta, zagubiony w sytuacji w jakiej się znalazł, nie ufny, wystraszony - wszystko wskazuje na to, że ktoś „pozbył się kłopotu”

Psiak o oryginalnej urodzie, taki mały miś polarny. Ma łagodny, uległy charakter, bez problemu dogaduje się z innymi psami, szybko nawiązuje kontakt, straszny z niego przytulak, uwielbia być głaskany - bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, kogoś kto poświęci mu swój czas, uwagę i zaopiekuje się nim przez resztę życia.

Pawełek jest obecnie bezdomny, przebywa na terenach łąkowych, bez względu na upały czy deszcz śpi bez dachu nad głową w krzakach, jest dokarmiany przez ludzi, resztę dojada "na mieście" błąkając się wieczorami. Takim koczowniczym życiem narażony jest na mnóstwo niebezpieczeństw, wypadek pod samochodem, źli ludzie, inne psy... Bardzo pilnie szukamy dla niego kochającego domu!

tel. 881924945

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2016 17:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473051
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bezdomny Pawełek, niczym mały miś polarny pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 1Bezdomny Pawełek, niczym mały miś polarny pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 2Bezdomny Pawełek, niczym mały miś polarny pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 3Bezdomny Pawełek, niczym mały miś polarny pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)