Razem 263 406 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
10.06.2016 13:58

Sytuacja alarmowa, psiak ze zdjęcia bardzo pilnie szuka domu!

To około 1,5 roczna sunia, która kompletnie nie odnajduje się w warunkach schroniska, zdominowana przez inne psy koczuje na terenach łąkowych, całkowicie uległa i zdana wyłącznie na siebie i ludzi dobrej woli. W deszcze czy upały śpi bez dachu nad głową w krzakach. Sunia mimo młodego wieku niesie za sobą ciężki bagaż doświadczeń, jej historia jest jedną z wielu - porzucenie - życie na ulicy - schronisko, wszystko to bardzo widocznie odbiło się na psychice psiaka, początkowo nie dawała nikomu żadnej szansy na nawiązanie z nią relacji, całymi dniami nie wychodziła z budy, robiła wszystko by tylko nikt nie zwrócił na nią uwagi, żeby przypadkiem ktoś nie dojrzał w ciemnej budzie dwóch czarnych węgielków pełnych smutku i bólu, tak jakby chciała po prostu zniknąć. Sunia jest bardzo wycofana i przestraszona, jednak widać, że bardzo pragnie znowu zaufać człowiekowi, ma cudownie łagodny charakter, bez problemu dogaduje się z innymi psami, koty są jej obojętne. Pobyt w schronisku pozwolił na sterylizację, zaczipowanie i aktualne szczepienia suni. Bardzo pilnie szukamy dla niej kogoś kto da jej mądry, odpowiedzialny dom, poświęci jej dużo uwagi, zrekompensuje jej całe zło jakie przeszła w swoim króciutkim jeszcze życiu i przede wszystkim pokocha z wzajemnością!

Kontakt

881924945

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2016 13:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473004
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bezdomna sunia pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 1Bezdomna sunia pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 2Bezdomna sunia pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 3Bezdomna sunia pilnie szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)