Razem 263 800 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dorka to roczna sunia, juz po pierwszej cieczce. Jest szalenie mądrym psem. Potrafi nawet otwierać drzwi z klamki;) Uwielbia zabawy z piłka i patykiem, ale trzeba uważać, by sie zbyt mocno nie zafiksowała na punkcie zabawki, bo wtedy moze podrapać dziecko. W ogóle dzieci uuuuuuuwielbia, wręcz kocha! Mieszka w domu z dwoma psami( sunia i pies), i w ich towarzystwie czuje sie rewelacyjnie. Starsza sunia rownież w typie TTB jest stabilna emocjonalnie i Dora duzo sie od niej uczy. Dora miała kłopoty z zachowaniem przy jedzeniu, próbowała opanować miski wszystkich psow, jednak obecnie jest ogromna poprawa i je juz w towarzystwie innych psow bez konfliktów. Niestety gdy pies jest uległy i ma słaba energię, bywa zazdrosna i trzeba byc ostrożnym by nie dopuścic do ataku. Osoba znająca rasę, a takiej szukamy, doskonale wychwyci te momenty. Maja one miejsce jedynie na zamkniętym terenie (dom, ogród). Na spacerach bezkonfliktowa. Uwielbia wode i pływanie, co jest wskazane przy rehabilitacji jej nogi. Nie lubi byc sama, dlatego szukamy jej domu z innym psem i najlepiej z dziećmi. Wydamy ja tylko osobie znającej TTB. Dora juz raz wróciła z adopcji, właśnie przez dominacje psa rezydenta, z ktorym co prawda widywała sie tylko raz na dwa tygodnie, ale rodzina nie wykazała checi pracy z behawiorysta, a Dora naprawde szybko sie uczy i w jej przypadku wiele jest do wypracowania. Dora jest psem można powiedzieć - idealnym! Zostanie wydana wyłącznie do osoby idealnej;) mieszkającej na terenie Warszawy, mającej innego psa, dzieci (tu warunek niekonieczny) i przede wszystkim znającej TTB. To sa warunki nie podlegające negocjacji. Dora w młodości przeszła juz duzo, jej właściciel próbował ja zabić podcinając gardło i gruchoczac nogę rzucając o mur. Sunia jednak bardzo kocha człowieka, i nie ma traumatycznych wspomnień.

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt 698675252

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.06.2016 12:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472088
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dora, roczna suczka w typie TTB, wesoła i kochana ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Dora, roczna suczka w typie TTB, wesoła i kochana ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Dora, roczna suczka w typie TTB, wesoła i kochana ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Dora, roczna suczka w typie TTB, wesoła i kochana ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)