Razem 261 168 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
05.06.2016 00:19

Mandi pierwsze miesiące swojego życia spędził na Podhalu. Ale nie pilnował owiec i nie biegał po tatrzańskich halach jak przystało owczarkowi podhalańskiemu, ale stał przypięty krótkim, ciężkim łańcuchem do ściany jakiejś rupieciarni. Ten dumny, około dwuletni przedstawiciel najpiękniejszej polskiej rasy psów nie miał nawet budy, która chroniłaby go przed deszczem i mrozem. Z głodu jadł siano. Na szczęście zobaczyli go ludzie wrażliwi na los zwierząt i Mandi trafił pod opiekę fundacji Bono. Pomimo złego traktowania przez poprzedniego właściciela Mandi okazał się psem wesołym i bardzo przyjacielskim. Nie mógł się nacieszyć bieganiem po zielonej trawce i z radości, że w końcu ma budę zaczął się w niej wylegiwać od czasu do czasu obgryzając jakąś deskę.

Mandi nie przepada za kotami, które lubi gonić a także poluje na ptactwo domowe. Jest psem żywiołowym, pełnym energii, posiadającym dużo siły, z której nie do końca zdaje sobie sprawę i mógłby przez przypadek przewrócić małe dziecko lub drobniejszą osobę. Potrzebuje opiekuna, który wyjaśni mu pewne zasady, bo Mandi dopiero nauczy się chodzenia na smyczy i wykonywania podstawowych komend.

Mandi jest wpatrzony w człowieka i łaknący jego bliskości, dlatego szuka domu, w którym będzie kochany i traktowany jako członek rodziny a nie alarm na złodzieja.

To doskonały przyjaciel ale też i stróż rodziny. Jest dużym psem i jego wygląd wzbudza spory respekt, pomimo, że jest łagodnym psem.

Mandi jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Nie zostanie wydany na łańcuch czy do pilnowania obiektów przemysłowych, firmy, itp. Szukamy dla niego dobrego domu który zapewni mu odpowiedniego dla niego warunki bytowe. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej po wcześniejszym wypełnieniu ankiety, rozmowie i wizycie przedadopcyjnej.

Jeżeli chciałbyś dać Mandiemu nowy, wspaniały dom, skontaktuj się z nami:

Tel. 502 623 982

beata.sekulska@fundacjabono.pl

Nie odpowiadamy na sms-y

Jeśli nie możesz adoptować psa, a chciałbyś wspomóc jego utrzymanie lub inne nasze działania- oto nasze dane:

Fundacja Pomocy Zwierzętom "BONO"

Zagórze 2b, 66-016 Czerwieńsk

Konto: PL53 1240 1268 1111 0010 3558 4567

SWIFT: PKOPPLPW, KRS: 0000365802

Paypal: beata.es@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.06.2016 00:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 472063
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Mandi owczarek podhalański szuka domu. - Zdjęcie nr 1Mandi owczarek podhalański szuka domu. - Zdjęcie nr 2Mandi owczarek podhalański szuka domu. - Zdjęcie nr 3Mandi owczarek podhalański szuka domu. - Zdjęcie nr 4Mandi owczarek podhalański szuka domu. - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Fundacja Bono
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48605420762
Web: www.fundacjabono.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Fundacja Bono
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)