Razem 263 395 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kto pokocha Gomeza? Odwdzięczy się miłością i przywiązaniem.

Gomez jest młodym (ok. 2-3 letnim) psiakiem średniej wielkości. Jest uroczy i wesoły. Gomez jest psem z dużymi pokładami energii. Wymaga trochę pracy i ogłady, ale jest to pies z bardzo dużym potencjałem, a że jest mądry, to przy konsekwentnym i cierpliwym opiekunie zostanie super psem :)

Jest to pies przemiły, który uwielbia ludzi, ale nie wszystkich. Z niektórymi osobami spotkanymi na spacerze niekoniecznie chce się od razu kumplować. Ma wdrażany program naprawczy zalecony przez behawiorystę.

Gomez uwielbia jeździć samochodem, nie przeszkadza mu również jazda ZTM. Pakuje się na kolana by mieć lepszy widok z okna!

Jest grzeczny w domu, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Ciągle by się przytulał, bardzo lubi kontakt z człowiekiem.

Gomez jest zaszczepiony, odrobaczony, zabezpieczony przeciwkleszczowo (Bravecto). Wkrótce zostanie wykastrowany. Warunkiem adopcji będzie ankieta przedadopcyjna, umowa.

Przebywa w DT w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji Ula, tel 798-526-841

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.06.2016 23:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471797
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Gomez młody, energiczny, grzeczny w domu pies do adopcji! - Zdjęcie nr 1Gomez młody, energiczny, grzeczny w domu pies do adopcji! - Zdjęcie nr 2Gomez młody, energiczny, grzeczny w domu pies do adopcji! - Zdjęcie nr 3Gomez młody, energiczny, grzeczny w domu pies do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)