Razem 261 167 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Sara

Rasa: mieszaniec

Płeć: samica

Wiek: ponad 10 lat

Chip: tak

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: tak

Płodność: kastrowana

Miejsce Pobytu: okolice Krakowa

Stosunek do psów: pozytywny

Stosunek do kotów: brak danych

Sara to starsza, kochana suczka, która w jesieni życia przekonała się jak smakuje ludzka bezduszność. Przez wiele lat mieszkała ze swoją opiekunką w mieszkaniu w jednej z miejscowości w woj. małopolskim. Opiekunka miewała lepsze i gorsze okresy, Sara zawsze wiernie stała u jej boku. W końcu w maju 2016 znaleziono Sarę przywiązaną do barierki na placu zabaw. Opiekunka zniknęła na parę dni, wywiad wśród sąsiadów nie przyniósł żadnych informacji. Sara trafiła do schroniska. Dla psa, który całe życie spędził na kanapie, w mieszkaniu, w towarzystwie opiekunki, pobyt w schronisku okazał się straszną traumą. Sara zamknęła się w sobie, nie reagowała na obecność ludzi. Po kilku dniach była opiekunka Sary wróciła do mieszkania ze.... szczeniakiem. Na pytanie o Sarę odpowiedziała, że jak jest w schronisku to niech tam zostanie....

Czy ludzie nie mają uczuć? Jak można po wielu latach zamienić wiernego przyjaciela " na lepszy model". Jak można patrzeć na siebie w lustrze, ze świadomością że nasz pies, który tyle lat wiernie nam towarzyszy, umiera za kratą z tęsknoty, otoczony pustką i obcymi ludźmi?

Sara trafiła pod opiekę naszej Fundacji, mieszka w domowym hotelu pod Krakowem. Otworzyła się, jest dość wesoła. Dobrze dogaduje się z psami, jednak bywa zaborcza- bardzo pilnuje opiekunki, boi się, że znowu ktoś może zniknąć z jej życia. Nie zaczepiana nie prowokuje. Powinna dogadać się także z kotem. Sara jest małym psem, waży poniżej 10 kg.

Jak na swój wiek jest w dobrej formie. Będzie idealną towarzyszką dla osób, które nie mają albo czasu albo już siły na długie, wyczerpujące spacery. Gdyby trafiła do domu z ogrodem, wystarczą jej przechadzki po podwórku. Wiemy, że Sara ma małe szanse na adopcję. Jednak wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha ją szczerze i na zawsze.

Kontakt:

Kasia 606962357

info@skrzydlatypies.pl

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 31.05.2016 19:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471404
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Sara starsza, kochana suczka porzucona jak śmieć szuka domu - Zdjęcie nr 1Sara starsza, kochana suczka porzucona jak śmieć szuka domu - Zdjęcie nr 2Sara starsza, kochana suczka porzucona jak śmieć szuka domu - Zdjęcie nr 3Sara starsza, kochana suczka porzucona jak śmieć szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)