Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Łatek to bardzo inteligentny psiak o pięknym umaszczeniu i szlachetnym spojrzeniu. Waży około 12 kg ale nie jest duży, ma posturę wyrośniętego westica. Jest bardzo kontaktowy, ładnie chodzi na smyczy, nie boi się ludzi, parę przysmaków wystarczy aby radośnie merdał ogonkiem i starał się zaprzyjaźnić z człowiekiem. Łatek może być w wieku 3-4ech lat ale prawdopodobnie jest młodszy. Łatek był psiakiem porzuconym i sam musiał o siebie dbać, dlatego teraz może się bać, że człowiek go znowu opuści i jest może przez to czasami trochę niespokojny.

Obecnie Łatek od około roku przebywa w domu tymczasowym, gdzie nabrał ogłady ale nie jest to psiak dla niedoświadczonej rodziny. Poszukujemy dla niego miejsca, w którym on zrozumie, że przewodnikiem i opiekunem jest człowiek a on jest bezpieczny. Idealna byłaby dla Łatka rodzina emerytów, którzy mogliby mu poświecić sporo czasu, głaskać go, robić masaże, rozmawiać z nim i oczywiście chodzić na spacerki. Nie zostawiać go zbyt długo samego, gdyż z niepokoju może niszczyć rzeczy. Ponieważ Łatek jest niesamowicie zwinnym akrobatą, także wspaniale odnalazłby się w rodzinie, która uwielbia sporty i zabawy z psiakiem. Jednak Łatek przynajmniej na początku, zanim się przekona, że jest kochany, będzie wymagał trochę uwagi, dlatego dobrze by było aby w domu był jedynym psiakiem lub miał do towarzystwa układną sunię. Łatek nie lubi kotów. Istnieje też niebezpieczeństwo, że jeśli Łatek nie pokocha nowych opiekunów, to ucieknie, bo przy jego inteligencji i zwinności, żaden płot nie jest dla niego przeszkodą. Jeśli jednak pokocha nową rodzinę, ani mu w głowie będą ucieczki a stanie się najwierniejszym, przynoszącym wiele radości przyjacielem.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej ze wspaniałym Łatkiem.

Dowieziemy psiaka do każdego miejsca w Polsce , ale w trosce o jego dobro zastrzegamy sobie prawo do wizyty, przed i po adopcyjnej.

Kontakt

Agnieszka , tel.604 551 117

mail: agnieszka.korz@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 31.05.2016 17:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471393
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Inteligentny, nieduży Łatek, kontaktowy i grzeczny psiaczek - Zdjęcie nr 1Inteligentny, nieduży Łatek, kontaktowy i grzeczny psiaczek - Zdjęcie nr 2Inteligentny, nieduży Łatek, kontaktowy i grzeczny psiaczek - Zdjęcie nr 3Inteligentny, nieduży Łatek, kontaktowy i grzeczny psiaczek - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)