Razem 261 260 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ruda, wspaniała, ciepła sunia czeka w lesie na swojego człowieka i dom. Dziś gdy jadła głaskałam ją po głowie. Pierwszy raz dotknęłam ją tydzień temu. Jej zaufanie idzie w bardzo szybkim tempie. Zna dotyk, pragnie być głaskana i kochana. Ruda potrzebuje człowieka na co dzień. Potrzebuje radości życia, towarzystwa, ciepła, pełnej miski. Żeby żyć potrzebna jest Miłość. Samo jedzenie to nie wszystko. Proszę, udostępniajcie. Niech Ruda idzie już do swojego najlepszego człowieka i domu! Ruda wierzy, że jej pomożecie, i szybko znajdzie ją jej ukochany człowiek.

Ruda jest wysterylizowana. Szuka domu, najlepiej z ogrodem bo Ruda potrzebuje swobody. Jest taka duża, kochana, bardzo delikatna. Najlepiej, żeby była u kogoś kto będzie umiał przlemac jej lęk. Bo Ruda bardzo garnie się do człowieka, ale boi się. I ciepłe podejście zdziała z nią cuda.

tel: 501 502 896

mail: dulniak@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 31.05.2016 11:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471265
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wspaniała suczka Ruda, kochana i delikatna ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Wspaniała suczka Ruda, kochana i delikatna ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Wspaniała suczka Ruda, kochana i delikatna ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Wspaniała suczka Ruda, kochana i delikatna ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)