Razem 263 416 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Diuna to spokojna starsza sunia, która uwielbia spacery. Diuna ma około 10 lat z czego 7 lat przeżyła w schronisku w Radysach zwanym obozem koncentracyjnym dla psów. Była tam razem z tysiącami innych psów,nie raz pogryziona, co widać po szramach na jej pyszczku. Powoli traciła siły sponiewierana i zmęczona. Pewnie w ostatnim momencie przed poddaniem się, zaprzestaniem walki o siebie, została zabrana do hoteliku przez osoby, które pomagają psiakom. W hoteliku Diuna przebywa już ponad rok ale jest jednym z kilunastu psów i nie można jej poświecić wiele czasu i uwagi. Nie piszę jaka jest Diuna, nie znam jej, ja tylko robię dla niej ogłoszenie. Trzeba rozmawiać z p. Bożeną aby bliżej poznać sunię. Wspomnę tylko,że goni koty. Ale nie jest ważne jaka Diuna jest, bo nie jest to ogłoszenie dla człowieka, który poszukuje psa będącego radosnym towarzyszem zabaw, to jest ogłoszenie dla suni, która poszukuje bezpiecznej przystani i swojego człowieka na ostatnie lata życia, który jest w stanie ją pokochać niezależnie od tego jaka ona jest. Może ktoś miał kiedyś kochanego psa , któremu teraz może spłacić dług i zaopiekować się Diuną, może znajdzie do tego inny powód, może chociaż popyta znajomych czy nie mogliby pomóc.

Sunia nie oczekuje wiele, potrzebna jej czyjaś uwaga, spacery, ciepły kąt. Diuna czeka na telefon, który zmieni cały jej świat.

Kontakt:

Bożena 606 142 150

Mail: bozena.star@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.05.2016 11:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 470965
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Diuna, spokojna sunia szuka spokojnej przystani na całe życi - Zdjęcie nr 1Diuna, spokojna sunia szuka spokojnej przystani na całe życi - Zdjęcie nr 2Diuna, spokojna sunia szuka spokojnej przystani na całe życi - Zdjęcie nr 3Diuna, spokojna sunia szuka spokojnej przystani na całe życi - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)