Razem 260 891 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bruno - nasz najnowszy wychowanek. To szczeniak, z wyglądu przypomina młodego labradora. Z relacji świadków wynika, że został wyrzucony z samochodu i od kilku dni błąkał się po wsi. Na szczęście znalazły się dobre dusze, które go dokarmiały, dzięki czemu nabrał masy - bardzo dziękujemy w imieniu Bruna! Niestety wciąż jest wychudzony, w dodatku miał mnóstwo kleszczy. Póki co jest jeszcze niepewny, wystraszony - nic dziwnego, prawdopodobnie nie do końca rozumie sytuację w jakiej się znalazł. Ale wystarczy krótka chwila, aby zaczął przymilać się do człowieka. To psie dziecko - wystarczy dać mu trochę miłości, a z pewnością się odwdzięczy. W dodatku bardzo szybko się zaaklimatyzował. Już po chwili bawił się i hasał z naszymi małymi suczkami, od razu się polubili. Mimo tego, że nasza przechowalnia pęka w tym momencie w szwach, nie byliśmy w stanie zignorować wezwania. I właściwie dobrze zrobiliśmy, bo piesek nie sprawia żadnych problemów i dobrze dogaduje się z innymi. To że znalazł się u nas to dopiero pierwszy krok - teraz pora na waszą interwencje. Kto da mu dom, kto obdarzy miłością tego żywiołowego szczeniaczka? Bruno musi się odnaleźć w nowym miejscu, wciąż czuje się niepewnie. Mamy jednak nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto się w nim zakocha.

Tel w sprawie adopcji: 513 270 054 e-mail: czikita01@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.05.2016 15:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 470106
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Bruno - SZCZENIAK w typie labradora, porzucony maluszek! - Zdjęcie nr 1Bruno - SZCZENIAK w typie labradora, porzucony maluszek! - Zdjęcie nr 2Bruno - SZCZENIAK w typie labradora, porzucony maluszek! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)