Razem 261 009 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Playboy to piesek jak wiele innych - został porzucony, zgarnęliśmy go z ulicy. Różni się jednak tym, że od początku był towarzyski, pełen energii i chęci życia. W międzyczasie znalazł się jego rzekomy właściciel, który nagle stwierdził, że to jednak nie jego pies, bo ma plamkę na nosie. Kiedy przygarnęliśmy Playboya, wyciągnęliśmy mu mnóstwo kleszczy. Niestety zdążył już złapać babesziozę. Na szczęście szybka reakcja wolontariuszy oraz właściwa diagnoza weterynarza pozwoliły Playboyowi przetrwać. Wyzdrowiał bardzo szybko i już parę dni po dostaniu pierwszych leków powróciło jego szaleństwo. Playboy jest duszą towarzystwa, wszędzie go pełno. Kocha ludzi, kocha inne psy (chociaż lubi też rywalizować). Jest tak bardzo żywiołowy, że nie wyobrażam go sobie spędzającego resztę swoich dni w schroniskowym kojcu. On potrzebuje długich spacerów, dużego wybiegu i rodziny, która za nim nadąży. Potrzebuje zabaw, ludzkiego (a może również psiego) towarzystwa, a nie krat i szarego wybiegu. Playboy na sto procent wprowadzi do życia chaos, ale również mnóstwo śmiechu i radości. To pies do kochania, miziania, zabaw, spacerów. Potrzebuje tego. Póki co Playboy się nie poddaje - stara się jak może, aby ktoś wybrał właśnie jego. Ale obawiam się, że to nie będzie trwało wiecznie, bo zawsze nadchodzi taki moment, że nie ma się już sił. Nie pozwólmy, aby Playboy zwątpił w ludzi - niech będzie taki jak jest do końca swoich dni! Ale aby tak się stało, musi znaleźć dom, a to już nie będzie takie proste. Niech ktoś go przygarnie!

Obowiązuje wizyta przed/po adopcyjna, umowa adopcyjna.

Tel w sprawie adopcji: 513 270 054 e-mail: czikita01@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.05.2016 09:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469989
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Żywiołowy Playboy, dusza towarzystwa do adopcji! - Zdjęcie nr 1Żywiołowy Playboy, dusza towarzystwa do adopcji! - Zdjęcie nr 2Żywiołowy Playboy, dusza towarzystwa do adopcji! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)