Razem 261 168 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Milusia to jedno z naszych psich dzieciątek, które zostały porzucone jeszcze zanim zdążyły dowiedzieć się, czym jest prawdziwa miłość człowieka. Do przechowalni przyniosła ją policja, suczka została przywieziona z interwencji - niestety nic więcej o niej nie wiemy. Skąd pochodzi, jaka jest jej historia, dlaczego przywiozła ją policja... Na początku była dość nieufna, ale teraz garnie się absolutnie do wszystkich - psów oraz ludzi. Jest kochana, towarzyska, otwarta, lubi podgryzać nadgarstki. Zaaklimatyzowała się na dobre, dobrze czuje się w towarzystwie reszty sfory. Jednak za każdym razem kiedy wolontariusze wracają do domów, Milusia opuszcza ogon i posyła smutne spojrzenie. To przeuroczy szczeniak z niezwykle puszystą mięciutką sierścią. Mimo iż Milusia przywykła do warunków w jakich się znalazła, gminna przechowalnia zdecydowanie nie jest miejscem dla niej. Stało się tak, ponieważ suczka właściwie nie zdążyła poznać innego życia, więc bierze, co jej dają. Myślę, że zasłużyła na to, aby ktoś pokazał jej, jak wygląda prawdziwie szczęśliwe pieskie życie. Ktoś powinien jej pokazać, że poza gminnym kojcem istnieje inny świat - pełen barw, emocji, zapachów oraz smaków. No dalej, pokażmy Milusi, że człowiek może dać jej znacznie więcej niż to, co zapewniamy jej jako wolontariusze! Znajdźmy jej prawdziwy dom!

Obowiązuje wizyta przed/po adopcyjna, umowa adopcyjna.

Tel w sprawie adopcji: 513 270 054 e-mail: czikita01@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.05.2016 17:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469933
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Milusia, psie dzieciątko, SZCZENIACZEK do adopcji! - Zdjęcie nr 1Milusia, psie dzieciątko, SZCZENIACZEK do adopcji! - Zdjęcie nr 2Milusia, psie dzieciątko, SZCZENIACZEK do adopcji! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)