Razem 260 502 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lusia błąkała się po wsi. Kiedy dostaliśmy wezwanie od razu na nie odpowiedzieliśmy.W każdym razie złapanie Lusi było dla nas dość problematyczne, bo psinka bała się obroży oraz smyczy. W końcu jednak się udało, zabraliśmy ją do przechowalni. Na początku była wycofana, nieufna, właściwie nas ignorowała. Ale jak wiadomo, ciężka praca zawsze się opłaca i tak również było w przypadku Lusi. Wolontariusze starali się ją do siebie przekonać. W tym momencie Lusia sama do nas podchodzi, pozwala się głaskać, liże nas po rękach. Wciąż boi się smyczy, jednak to również da się wypracować. Lusia nam zaufała. Niestety nie możemy jej zatrzymać w przechowalni na zawsze. Jeżeli będzie u nas zbyt długo, w końcu trafi do schroniska. Tam jej szanse na znalezienie domu zmaleją, bo nie będzie konkurować z dziesiątką, a z setką innych psów, dlatego tak ważne jest to, aby znaleźć jej nowy prawdziwy dom. Taki, z którego nikt się jej już nie pozbędzie. Taki, w którym w spokoju będzie mogła się zestarzeć nie zastanawiając się ze strachem, co przyniesie kolejny dzień. Daliśmy Lusi nadzieję na lepsze jutro, ale teraz wszystko leży w waszych rękach. Czy Lusia się zawiedzie i na zawsze zamknie w sobie? Mam nadzieję, że nie, bo to najczarniejszy scenariusz. Pomóżcie nam znaleźć dla niej dom, bo sami nic więcej nie możemy dla niej zrobić.

Obowiązuje wizyta przed/po adopcyjna, umowa adopcyjna.

Tel w sprawie adopcji: 513 270 054 e-mail: czikita01@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.05.2016 12:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469905
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Nieduża, słodka Lusia szuka kochającej rodziny! - Zdjęcie nr 1Nieduża, słodka Lusia szuka kochającej rodziny! - Zdjęcie nr 2Nieduża, słodka Lusia szuka kochającej rodziny! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)