Razem 263 991 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bilon to wesoły, temperamentny i kontaktowy pies. Wymaga dobrej, prowadzącej ręki, która nauczy Go jak być dobrze wychowanym psem. W stosunku do ludzi jest szalenie łagodny. Za samcami nie przepada, ale z suniami lubi się bawić. W stosunku do dzieci jest przyjacielski, ale może być nieuważny. Raczej polecany do Domu z dziećmi nieco starszymi, ze względu na jego temperament. Bilon kocha jeść, za smakołyki szybko się uczy, a uczyć lubi się bardzo :) Świetnie byłoby gdyby mieszkał z aktywnymi ludźmi. Miejsce do wybiegania - ogród jest marzeniem dla Bilona. To aktywny, energiczny pies. Jest młody, oceniany na 1,5 roku. Wielkości labradora, waży ok 25 kg, ale może jeszcze zmężnieć. :)

Jest zaszczepiony, zdrowy, wykastrowany. Mieszka w hoteliku w okolicach Wieliczki. Nie zostanie wyadoptowany na łańcuch do budy, ani do kojca. Bilon szuka Domu i Przyjaciela rozumiejącego potrzeby rasy - charakter ma labradorski i potrzebuje obecności człowieka.

Obowiązuje wizyta przed i poadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej

tel. 601 40 77 56

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.05.2016 12:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469295
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bilon - czekoladowy wesołek, przyjazny i młody mix LABRADOR - Zdjęcie nr 1Bilon - czekoladowy wesołek, przyjazny i młody mix LABRADOR - Zdjęcie nr 2Bilon - czekoladowy wesołek, przyjazny i młody mix LABRADOR - Zdjęcie nr 3Bilon - czekoladowy wesołek, przyjazny i młody mix LABRADOR - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)