Razem 263 829 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Aleks w schronisku mieszka już kilka lat. Bardzo długo nie pozwolił nam do siebie podejść, chował się w przed człowiekiem, uciekał, zamknął się w swojej skorupie. Nie chciał znowu cierpieć, nie znał człowieka od dobrej strony. Nikt z nim nie spacerował radośnie, nikt nie pokazał słodkiego życia. Był tylko podwórkowym alarmem, który w mniemaniu poprzedniego opiekuna nie zasłużył na nic.

Mówi się, że czas leczy rany. Minęło sporo czasu, powolutku, powolutku udało się Aleksowi zrobić nieporadny krok do przodu, w stronę człowieka. Najważniejsze, że wreszcie chce i zaczyna pokazywać, że zależy mu na kontakcie z człowiekiem. W stawianiu pierwszych kroków pomaga mu koleżanka z boksu i dlatego dobrze byłoby gdyby zamieszkał w domu z innym psem.

Aleks jeszcze nie za bardzo radzi sobie na smyczy. Z pewnością szybciej nauczyłby się wszystkiego w nowym domu. W schronisku czasu i rąk do pracy jest wciąż za mało. Aleks nie jest psem dla każdego, szuka opiekuna spokojnego, doświadczonego i cierpliwego. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi, bo bardzo boi się gwałtownych ruchów. Niestety nie znamy jego stosunku do kotów.

Aleks jest w średnim wieku, średniej wielkości. Ma jeszcze połowę życia na poznanie świata od dobrej strony. Musi jedynie dostać szansę.

Więcej informacji pod numerem: 601 245 643 (w godz. 10-20).

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=VbHPKn8RfzA

Jeśli sam nie możesz przygarnąć psa, może znasz kogoś, kto szuka przyjaciela i ma kąt do zaoferowania w swoim domu. Popytaj, dla naszych psów to ostatnia szansa, ponieważ nasze przytulisko jest likwidowane

Piesek przebywa w schronisku w województwie świętokrzyskim Busko Zdrój. Możliwy jest dowóz pieska do nowego domku za zwrotem kosztów transportu.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.05.2016 14:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469037
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 1ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 2ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 3ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 4ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 5ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 6ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 7ALEKS-piękny wilczek, tylko troszkę nieśmiały-pomożesz? - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Przytulisko w Busku-Zdroju (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668332546
Web: https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj/?fref=ts
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)