Razem 264 035 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Do przytuliska trafił, jak większość naszych psiaków - z ulicy.

Błąkał się bez celu o głodzie i chłodzie. Przytulisko to nie hotel, nie ma tu luksusów, ale mały dostał swoją budkę i pełną miseczkę.

Amigo bardzo tęskni za ludźmi, ale widać po nim, że traci już nadzieję na lepszy los. Nieśmiało machając ogonkiem prosi o zwrócenie na siebie uwagi. Gdy poczuje dotyk ludzkiej reki na pysiu mruży oczka z rozkoszy. Ten psiak potrzebuje człowieka jak powietrza!

Z innymi zwierzakami nie najlepiej się dogaduje. Z samcami często popadał w konflikty, ale z łagodnymi suniami żyje w dobrych stosunkach.

Na smyczy jakoś sobie radzi, ciągle się uczy, a wiadomo, że o naukę w takim miejscu jak przytulisko trudno... Jest jednak bardzo pilnym uczniem!

Amigo to psiak który z pewnością niejedno w życiu przeszedł. Los go nie oszczędzał. Szukamy mu domku, w którym odnajdzie szczęście i spokój. Jego nowi opiekunowie muszą podarować mu nie tylko miłość ale i bezpieczeństwo.

Amigo nie jest psiakiem energicznym, skorym do szalonych zabaw, dlatego wolelibyśmy nie wydawać go do rodziny z małymi dziećmi. Dzieciaki mogłyby nie rozumieć dlaczego ich nowy przyjaciel nie chce biegać za piłeczką i reagować na komendy.

Pamiętajmy jednak, że często psiaki w nowych domach otwierają się i w niczym nie przypominają smutnych, pogodzonych ze swoim losem w schronisku psiaków. :)

Z pewnością poradziłby sobie w mieszkaniu - jest pojętny i szybko nauczyłby się zachowywać czystość.

Prosimy, daj dom naszemu Amigo. Jest malutki, waży około 9-10 kg. Z pewnością znajdziesz u siebie miejsce dla tego okruszka!

Amigo jest szczepiony i odrobaczany,

Przebywa w przytulisku w Busku Z. woj świętokrzyskim, ale w miarę możliwości pomożemy w transporcie psiaka do nowego domku.

Kontakt: 601245643, 668332546

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.05.2016 14:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469034
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 1AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 2AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 3AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 4AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 5AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 6AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 7AMIGO-malutki kundelek o wieeelkim serduszku SZUKA DOMU - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Przytulisko w Busku-Zdroju (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668332546
Web: https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj/?fref=ts
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)