Razem 263 897 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jurand przez ponad 4 lata mieszkał w schronisku. Nie znamy jego przeszłości, ale możemy się domyślać co było powodem tego, że stał się bezdomny. Jurand nie widzi. Z tego też powodu pies jest początkowo nieufny i warczy czym odstrasza od siebie ludzi. Na szczęście znaleźli się wolontariusze, którzy uwierzyli w Jurka i zdobyli jego zaufanie. Okazało się wtedy, że ten niewidomy pies potrafi być przylepą, a jak kogoś pozna i zaufa to rozpozna go nawet bez patrzenia. Jurand dogaduje się z niektórymi psami, ma w sobie jeszcze dużo energii i ochoty do życia. Lubi spacery i drapanie za uchem. Jest dużym, starszym psem, około 9 letnim. Nie ma już jednego oka – zostało usunięte ponieważ sprawiało mu ból. Z racji tego, że Juruś jest niewidomy bardzo ciężko znaleźć mu dom. Jednak wierzymy, że spotka na swojej drodze anioła. Pies znajduje się obecnie w hotelu w woj. mazowieckim, możliwa jest pomoc w transporcie.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 lub 575 037 735 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.05.2016 14:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 468349
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Jurand - wyjątkowa przylepa szuka domu! Czy ma na niego szan - Zdjęcie nr 1Jurand - wyjątkowa przylepa szuka domu! Czy ma na niego szan - Zdjęcie nr 2Jurand - wyjątkowa przylepa szuka domu! Czy ma na niego szan - Zdjęcie nr 3Jurand - wyjątkowa przylepa szuka domu! Czy ma na niego szan - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)