Razem 263 859 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dolar- to Ok 7 letni pies w typie Jack Russell terrier. W swoim zyciu bardzo duzo przeszedł. Oddawany z rąk do rąk. Na początku mieszkał w domku jednorodzinnym gdzie mógł swobodnie wychodzić na dwór a spać w domu, potem stal się psem mieszkającym w budzie... Kolejna zmiana w jego życiu, został oddany na wies gdzie swobodnie latał po całej wsi zjadając kury w pobliskich domach, z łatwością wydostając sie przez ogrodzona działkę. Sąsiedzi Pana u którego był Dolarek zagrozili ,że otrują pieska. I w ten sposób znowu został zabrany do innego miejsca.... Tym razem trafił do bloku do znajomego wcześniejszego właściciela. Ten jednak z powodu wyjazdu znowu musiał oddać psa.

Aktualnie Dolar jest pod naszą opieką, przebywa w domu tymczasowym w Lublinie. Chcemy bardzo żeby Dolarek znalazł stabilny dom w którym będzie mógł się zestarzeć bez kolejnych zmian. Psiak bardzo szybko się przywiązuje, jest wdzięczny za wszystko, uwielbia się przytulać, jest posłuszny. W pierwszym kontakcie bardzo trudno nawiązuje kontakt z innymi zwierzętami. W domu tymczasowym jest pies, którego zaakceptował po kilku spotkaniach. Początkowo był nastawiony agresywnie. Teraz juz razem śpią, bawią sie, jedzą z jednej miski. Na spacerach na inne psy reaguje negatywnie. O kotach i innych zwierzętach nie ma mowy. W domu nic nie niszczy. Na spacerach spuszczany ze smyczy wraca gdy go się woła. Uwielbia jeździć samochodem. Dobrze dogaduje sie z dziećmi w różnym wieku. Jest odrobaczony, na dniach będzie szczepiony.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja na koszt nowych właścicieli, która odbędzie się w aktualnym domu tymczasowym.

Kontakt w sprawie adopcji 537-615-777

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.04.2016 22:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465352
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja - Zdjęcie nr 1Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja - Zdjęcie nr 2Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja - Zdjęcie nr 3Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)