Razem 264 048 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Maja ma około 1,5 roku, wazy 23 kg i mierzy 55 cm w kłębie. To mieszaniec prawdopodobnie owczarka gładkowłosego-boksera-amstaffa. Reaguje na swoje imię, a także na zdrobnienia :) Maja została znaleziona w polu, a od kilku miesięcy przebywa w domu tymczasowym. Jest zaszczepiona, odrobaczona i będzie wysterylizowana.

Maja przeszła w życiu dużo złego, na widok ręki czołgała się ze strachu i uciekała. Z początku przerażało ją wszystko - schody, odgłosy miasta, smycz, odgłos tłuczonej butelki. Jednak po 4 miesiącach w domu tymczasowym nabiera systematycznie zaufania do czlowieka. Maja jest psem radosnym i dynamicznym, ale też bardzo wrażliwym. Nowego właściciela pokocha bez reszty ale na te miłość trzeba zasłużyć. Maja mieszka z drugim psem, rezydentem i zgadza się z nim od początku. Z napotkanymi na spacerach sygnalizuje chęć do zabawy, ale cały czas prowadzona jest na smyczy, nigdy nie biegała sama ze względu na jej lękliwość. Suczka jest łagodna, nie warknęła ani nie wyszczerzyła ani razu zębów. Pozostawiona z rezydentem nie rozsadza domu szczekaniem. Zachowuje czystość a gdy chce na spacer to maszeruje do drzwi. Spokojna bardzo w domu, zaś na spacerze uzewnętrznia swoja młodość i siłę.

Maja jest suczką pojętną i przyjaźnie nastawioną do innych psów.

Najlepszy dom dla Mai to dom aktywny, z ludźmi, którzy cierpliwie będą dalej pokazywać jej świat i pomogą jej przezwyciężyć lęki. Dom ustabilizowany emocjonalnie, bez dzieci. Majka sama jest jeszcze dzieckiem do ułożenia. Suczka przy odrobinie miłości i cierpliwości będzie wspaniałą towarzyszką do joggingu i aktywnego życia.

Kontakt:

suczkamaja2016@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.04.2016 16:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465100
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Maja, unikatowy mix, przyjazna, dynamiczna suczka adopcja - Zdjęcie nr 1Maja, unikatowy mix, przyjazna, dynamiczna suczka adopcja - Zdjęcie nr 2Maja, unikatowy mix, przyjazna, dynamiczna suczka adopcja - Zdjęcie nr 3Maja, unikatowy mix, przyjazna, dynamiczna suczka adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)