Razem 263 915 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zara to około 7-letnia sunia, która szuka kochającego domku. Spędziła 5 lat w schronisku, przeszła nieudaną adopcję, podczas której właściciele bili ją, głodzili i przywiązywali do kaloryfera. Obecnie Zara przebywa w domu tymczasowym, dlatego jesteśmy w stanie bardzo dokładnie opisać jej charakter. Sunia jest bardzo łagodna, uwielbia kontakt z człowiekiem, przychodzi na pieszczoty i głaskanie. Świetnie dogaduje się ze wszystkimi pieskami (w domu tymczasowym oprócz niej przebywa jeszcze 10 innych piesków). Zara potrafi chodzić na smyczy, swoje potrzeby załatwia na podwórku, a gdy zostaje sama w domu, nie niszczy, nie wyje- po prostu grzecznie śpi. Szukamy dla Zary domu, w którym będzie członkiem rodziny, a nie ozdobą ogrodu.

Istnieje możliwość poznania suni przed adopcją, zabrania jej na spacer (przebywa 15 km pod Lublinem). Pomoc w transporcie do nowego domu nie stanowi problemu.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 783379060

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.04.2016 09:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 463285
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Łagodna, przyjazna Zara, supergrzeczna suczka, która przeżył - Zdjęcie nr 1Łagodna, przyjazna Zara, supergrzeczna suczka, która przeżył - Zdjęcie nr 2Łagodna, przyjazna Zara, supergrzeczna suczka, która przeżył - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)