Razem 263 610 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Boguś to młody psiak, około 2 lata, waga 16 kg. Psiak jest bardzo bystry, szybko się uczy, w domu ładnie trzyma czystość, nic nie niszczy. Ma przepiękną czarną, lśniącą sierść.

Obecnie przebywa w hoteliku gdzie ładnie się bawi ze swoimi kumplami, zwłaszcza suczkami.

Boguś jest aktywny, uwielbia biegać a w szczególności kocha swoją zieloną piłeczkę. Boguś jest wykastrowany, zaczipowany i gotowy bronić swojego nowego domku :-) Boguś został zabrany do hoteliku z Punktu Przetrzymań psów w Szydłowcu, z powodu podejrzenia padaczki i obawy, że nie poradzi sobie w warunkach schroniskowych. Nie ma potrzeby aby Boguś przyjmował leki, natomiast powinien przyjmować preparaty zawierające magnez aby uniknąć ataków padaczkopodobnych, które mogą się zdarzyć w sytuacjach stresowych np. przy spotkaniu z nielubianym kolegą. Jednak od kiedy Boguś zaczął regularnie otrzymywać preparaty magnezowe, ataki nie występują. Boguś poszukuje doświadczonego domu, bez małych dzieci, gdzie będzie miał możliwość wybiegania się i zabawy chętnie z innymi psiakami i swoją ulubioną piłeczką. Boguś został zabrany do hoteliku przez Aleksandrę, która organizuje pomoc dla psiaków. Aleksandra, przy pomocy znajomych stara się, aby psy uniknęły schroniska, a trafiły do domów, gdzie będą mieszkać w normalnych warunkach. Kolejne psy czekają na pomoc, dlatego szukamy dla Bogusia rodziny, która zaakceptuje i pokocha go z jego wadami i zaletami.

Dowieziemy Bogusia do każdego miejsca w Polsce ale w trosce o dobro psiaka, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

609 493 664 Magdalena

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.04.2016 11:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462693
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak szuka dom - Zdjęcie nr 1Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak szuka dom - Zdjęcie nr 2Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak szuka dom - Zdjęcie nr 3Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak szuka dom - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)