Razem 252 298 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nico jest łagodnym, grzecznym i ułożonym psem. Ma 5 lat, jest średniej wielkości (siega do kolan) jest trójłapkiem - po amputacji prawej tylnej łapki. Jest psem o mocnym, zdecydowanym charakterze - prawdopodobnie ma w sobie domieszkę krwi amstafa. Pomimo zdecydowanego charakteru jest łagodny i spokojny. Mimo bólu i cierpienia, jakie były jego udziałem jest pogodny i radosny, ze stale merdającym ogonkiem. W stosunku do innych psów nie jest agresywny. W stosunku do kotów - nie sprawdzony.

Do dzieci, szczególnie starszych (powyżej 10 lat) przyjazny,w ogóle ufny wobec ludzi. Bardziej uznaje mężczyzn jako przewodnika stada. To pies łaknący bliskości i miłości człowieka. Potrafi chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy, słucha poleceń, chociaż czasem bywa uparty. Pozostawiony sam na kilka godzin nie hałasuje nie brudzi, nie niszczy niczego. Na trzech łapkach radzi sobie doskonale, kalectwo nie stanowi dla niego żadnego problemu - może mieszkać zarówno w bloku jak i w domu z ogrodem.

Jest zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony. Obecnie przebywa w dt, (który z uwagi na zły stan zdrowia opiekunów-moja mama, która obecnie się opiekuje Nico porusza się na wózku inwalidzkim-jest bardzo awaryjnym domem,) w Ćmielowie w woj Świętokrzyskim-10 km od Ostrowca Świętokrzyskiego.

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna, umowa adopcyjna.

Możliwy transport psiaka do nowego domu.

tel w sprawie adopcji 511345067 i 880795898.

mejl magdaxd33@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.04.2016 15:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462561
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Łagodny,  nieduży i wychowany w domu Nico szuka domu! - Zdjęcie nr 1Łagodny,  nieduży i wychowany w domu Nico szuka domu! - Zdjęcie nr 2Łagodny,  nieduży i wychowany w domu Nico szuka domu! - Zdjęcie nr 3Łagodny,  nieduży i wychowany w domu Nico szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)