Razem 263 895 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
09.04.2016 20:28

Kapselek jest bardzo wesołym i przyjacielskim pieskiem. Bardzo ceni sobie kontakt z opiekunem, nie lubi być od niego oddzielony. Swoje niezadowolenie okazuje donośnym szczekaniem. Gdy czymś się zestresuje (np. jazda w samochodzie) lub podekscytuje, również zaczyna szczekać. Dlatego zdecydowanie bardziej nadawałby się do domku, niż do bloku.

Kapselek jest otwarty i energiczny. Bardzo lubi biegać po dworze, jest zainteresowany zabawkami, jego nowy opiekun powinien również lubić ruch na świeżym powietrzu, spacery i zabawę.

W stosunku do innych psów Kapselek bywa trochę natarczywy i z osobnikiem o podobnym charakterze mógłby wchodzić w konflikty, jednak w odpowiednio dobranej grupie psiaków czuje się dobrze i chętnie się z nimi bawi.

Kapselek potrafi utrzymywać czystość. Dosyć dobrze chodzi na smyczy. Może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi. Stosunek do kotów i innych małych zwierząt - nieznany.

Psiaczek ma ok. 4lat i waży ok. 15kg.jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji :Emilia 664 768 580, hotelraszka@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.04.2016 20:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462276
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 1Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 2Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 3Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 4Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 5Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 6Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 7Uroczy Kapselek poleca się do adopcji :) - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Halina
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Halina
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)