Razem 263 514 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Terry to młody psiak średniej wielkości. Jest bardzo przyjazny dla innych psiaków i dzieci. Uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka. Ma niespożytą energię, chciałby bawić się i biegać każdego dnia. Dlatego poszukujemy dla niego takiego domku, gdzie psiak będzie miał możliwość aktywnie spędzać czas. Na początku po adopcji Terry będzie pewnie bardzo szalony w zabawach, gdyż obecnie mieszka w hoteliku kojcowym gdzie nie ma możliwości, aby miał tyle ruchu i zabawy ile by chciał. Terry jest bardzo żywiołowy i przebywanie w kojcu mu nie służy, on bardzo tęskni za obecnością swojego człowieka i za wolnością.

Terry jest po kastracji, szczepieniach i czeka już długo na domek, dlatego jeśli chcecie mieć za przyjaciela takiego żywiołowego psiaka, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z Terrym. Psiak przebywa obecnie w hoteliku koło Tomaszowa Mazowieckiego, ale dowieziemy go do każdego miejsca w Polsce. Jednak w trosce o jego dobro, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt Bożena 606 142 150

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 31.03.2016 10:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 460809
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Przyjazny dla innych psiaków i dzieci, MŁODY i śliczny Terry - Zdjęcie nr 1Przyjazny dla innych psiaków i dzieci, MŁODY i śliczny Terry - Zdjęcie nr 2Przyjazny dla innych psiaków i dzieci, MŁODY i śliczny Terry - Zdjęcie nr 3Przyjazny dla innych psiaków i dzieci, MŁODY i śliczny Terry - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)