Razem 263 936 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

BROKI - kolejne psie nieszczęście uwolnione z łańcucha. Około 3 letni wesoły i radosny psiak mimo losu jaki mu zgotował człowiek. Pozytywnie nastawiony do ludzi. Broki kocha człowieka całym swoim puchatym ciałkiem. Przytulania i lizania nie ma końca jak tylko zobaczy opiekuna. Bardzo płacze pozostawiany sam. Jego zawodzenie po odejściu od boksu słychać jeszcze długo. Być może gdy zazna spokoju i stabilizacji płacz ustanie. Mimo, ze został odpięty z łańcucha od budy stojącej w polu to trafił do kojca w klinice. Ma opiekę lekarską, jedzonko na czas i spacery, ale to nie jest dom. Nie ma wieczornego buziaka na dobranoc i porannego śniadanka w towarzystwie człowieka. Broki to pozytywny futrzak garnący się do ludzi. Będzie wspaniałym towarzyszem do wspólnych zabaw na ogrodzie i cudownym kompanem długich wycieczek i spacerów. Odpowiednio poprowadzony i nauczony odnajdzie się i w domu z ogrodem i w mieszkaniu w bloku. Jest zdrowy, odrobaczony, zakroplony na pchły i kleszcze. Będzie zaszczepiony.

Broki przebywa w Lublinie Kontakt w spawie adopcji Maja 607-524-509 maja@polnocniaki.pl lub nasz pv

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.03.2016 21:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 460250
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Broki, wesoły i kochający człowieka całym sobą! - Zdjęcie nr 1Broki, wesoły i kochający człowieka całym sobą! - Zdjęcie nr 2Broki, wesoły i kochający człowieka całym sobą! - Zdjęcie nr 3Broki, wesoły i kochający człowieka całym sobą! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)