Razem 263 930 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Piszę w imieniu Fruzi bo ona niestety nie umie mówić, jak każdy inny pies, a ja jestem jej tymczasowym opiekunem i postawiłam sobie za cel znalezienie jej domu i mam nadzieje że znajdą się osoby, które pomogą mi ją udostępniać, aby w końcu miała swoich własnych opiekunów.

FRUZIA jest to 2-letnia suczka i jest mieszańcem, jak większość wyrzuconych na ulice psów, Fruzia ma przejść sterylizacje w najbliższym czasie, teraz przebywa w hoteliku dla psów o nazwie (HOTEL PUPILA w Mrozach koło Żyrardowa), za który ja jako opiekun zobowiązałam się płacić z własnej kieszeni, za pierwszy miesiąc zapłaciła pani z zagranicy której los mojej znajdy nie był obojętny a ja robię wszystko aby nie znalazła się w schronisku.

Fruzia w hotelu przebywa już 2 miesiąc i w tym czasie dała się poznać jako emocjonalnie zrównoważony pies, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi i do innych psów. Potrzebuje trochę czasu aby zaufać człowiekowi i poczuć się w jego towarzystwie bezpiecznie ( być może wynika to z negatywnych doświadczeń w przeszłości lub braku socjalizacji w wieku szczenięcym). Jest bardzo posłuszna, jeśli już zaufa, uwielbia towarzystwo opiekuna, wspólne spacery i zabawę. Oczywiście jeżeli byłby ktoś chętny na dokładanie się do karmy lub opłaty za hotel będzie to bardzo mile widziane, jednak najważniejsze jest, aby FRUZIA znalazła DOM!

tel. do opiekuna 725 904 999 i adres: nodoubtpl@gmail.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.03.2016 22:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458450
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do a - Zdjęcie nr 1Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do a - Zdjęcie nr 2Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do a - Zdjęcie nr 3Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do a - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)