Razem 263 873 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

KROPKA PILNIE SZUKA ODPOWIEDZIALNEGO i DOŚWIADCZONEGO DOMKU !!!

Mikrosunia 4,8kg, ok 1,5 roku – została zabrana interwencyjnie ze złych warunków.

Dom tymczasowy awaryjny w którym obecnie Kropka przebywa pracuje z sunią, ale że po Wielkanocy wyjeżdża, sunia musi szybko znaleźć dom doświadczony, który nie będzie się bał z nią pracować dalej.

Sunia była bardzo przelękniona, po 2-3 dniach zaczęła ufać i się przytulać. Śpi w łózku koniecznie najbliżej człowieka, tuz przy głowie. Każdego dnia robi postępy, świetnie dogaduje się ze zwierzętami, nawet zaczęła się bawić i brykać z psami, zaczęła interesować się zabawkami:) Zaczęła tez wychodzić ze stadem na spacerki, biegnie po schodach, ale wciąż jeszcze boi się trochę na dworze i nie załatwia się na spacerze. Potrzeby załatwia w domu na podkładach.To jest do wypracowania, uczy się od innych zwierząt, ale na to trzeba jeszcze trochę czasu i oswajania lęków. Przeszła dużo, to jej pierwsze normalne kontakty z ludźmi, nauczyła się, że dotyk nie boli, raduje się jak domownicy wracają. Ale jest bardzo emocjonalna, dlatego bardzo ważne aby nie przechodziła na kolejny tymczas, bo na pewno będzie trochę wycofana i znowu może się kulić. Musi trafić do super domu z ogromną miłością i cierpliwością. Takiego na 100%. Czasu mało, ale to jest przesłodka mikrosunia, przytulanka do spania na łóżku. Jest wysterylizowana, zachipowana i zaszczepiona na wirusówki, za dwa tygodnie musi mieć podane szczepienie p/wściekliźnie. Można ją poznać w Warszawie po wcześniejszym umówieniu się. W domu tymczasowym już reaguje na imię Kajka Krajka;)

Marta 506-970-844,Aneta 506 715 109

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.03.2016 18:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458431
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 1Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 2Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 3Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 4Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 5Mikrosunia z interwencji – pilnie doświadczony dom! - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)