Razem 264 052 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Rudy to malutki psiaczek, waży ok. 7 kg, ma prawdopodobnie około 6 lat choć może być młodszy. Ma wspaniałe rude futro i śliczne brązowe oczy oraz brązowy nosek. To piękny, mądry i bardzo przyjazny psiak.

Rudy na pewno kiedyś miał kochany domek i dlatego, pomimo tego, że przez ostatni czas był bezdomny, wciąż jest bardzo ufnym i lgnącym do człowieka psiakiem. Obecnie przebywa w płatnym hoteliku i czeka na swoją nową rodzinkę.

Rudy został przywieziony do hoteliku przeze mnie w Nowy Rok. Na Facebooku pojawiła się informacja, że w pewnym miasteczku, takie małe maleństwo śpi na dworze. Znaleźli się ludzie, którzy zadeklarowali pomoc dla psiaka i potrzebny był transport do hoteliku, a że ja akurat znajdowałam się w pobliżu, zawiozłam go tam. Pomimo tego, że był przestraszony, że ktoś go porwał z ulicy, absolutnie nie był agresywny, komunikował jasno swoje potrzeby a nawet starał się mnie lizać po mordce w czasie podróży. W hoteliku Rudy został zaszczepiony, przebadany dokładnie i okazało się, że jest zdrowy i nic mu nie dolega, więc jest gotowy do adopcji.

Bardzo prosimy o domek dla tego wspaniałego przytulaska, niech już poczuje się bezpieczny pod opieką swojej nowej rodzinki.

Dowieziemy Rudego do każdego miejsca w Polsce, ale w trosce o dobro psiaka, zastrzegamy sobie prawo, do wizyty przed i po adopcyjnej.numery tel Bożena 606 142 150 i Grażyna 512 361 248

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.03.2016 13:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458122
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Niewielki, kudłaty Rudy, radosna psina szuka domu! - Zdjęcie nr 1Niewielki, kudłaty Rudy, radosna psina szuka domu! - Zdjęcie nr 2Niewielki, kudłaty Rudy, radosna psina szuka domu! - Zdjęcie nr 3Niewielki, kudłaty Rudy, radosna psina szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)