Razem 263 744 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nico jest pieskiem,którym się opiekuję, ale ponieważ mam sunie,która nie akceptuje innych psów na co dzień przebywa u moich rodziców. Ponieważ są oni schorowani, dłuższa opieka nad nim nie jest możliwa, dlatego szukam dla niego domku, który da mu miłość i odpowiednią opiekę. Nico według weta ma 5 lat, sięga do kolan, jest po amputacji prawej tylnej łapki - ktoś odrąbał mu łapkę siekierą. Nico jest psem o mocnym,zdecydowanym charakterze, prawdopodobnie ma w sobie domieszkę krwi amstafa. Zdecydowanie uznaje mężczyznę jako przewodnika stada. Mimo zdecydowanego charakteru jest łagodny i wyrozumiały. W obliczu bólu pokorny i cierpliwy, i mimo krzywd jakich doznał nadal ufa ludziom. To psiak wesoły, łaknący miłości i bliskości człowieka.. Do dzieci starszych (moja bratanica 13 lat) łagodny, nie wykazujący żadnej agresji. Z innymi psami na spacerze nie robi zasadniczo problemu, czasem zdarza mu się warczeć na mniejsze od siebie psy. Potrafi chodzić na smyczy, chociaż jeszcze troszeczkę ciągnie, słucha poleceń ale jest trochę uparty.W domu grzeczny, nie brudzi, gdy każe iść mu się na swoje miejsce idzie. Na swoich trzech łapkach radzi sobie dobrze. Wydaje mi się ,ze najlepiej byłoby mu w domu z dużym podwórkiem czy ogrodem, ponieważ dłuższe spacery trochę go męczą. Jest odrobaczony,zaszczepiony. Nie jest wykastrowany ani nie jest zaczipowany.

Obecnie pies przebywa w Ćmielowie w woj.Świętokrzyskim tj ok 10 km od Ostrowca Świętokrzyskiego. Możliwy transport psiaka do nowego domku.

tel.w sprawie adopcji 511 345 067

lub 880 795 898

MEJL magdaxd33@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.03.2016 09:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457803
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Łagodny, grzeczny Nico, psiak z charakterkiem szuka super do - Zdjęcie nr 1Łagodny, grzeczny Nico, psiak z charakterkiem szuka super do - Zdjęcie nr 2Łagodny, grzeczny Nico, psiak z charakterkiem szuka super do - Zdjęcie nr 3Łagodny, grzeczny Nico, psiak z charakterkiem szuka super do - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)