Razem 263 859 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

KONGO GAŚNIE Z DNIA NA DZIEŃ!!! BŁAGAMY O UDOSTĘPNIENIE!

Piszę do Państwa by opisać króciutko dramat seniora Kongo.. Ten wdzięczny, ułożony starszy pan nie miał łatwego życia.. Długo czekał na dom.. Mijały dni, miesiące, lata.. On siedział za kratami.. Pewnego dnia został adoptowany, był to rok 2010. Gdy wolontariuszki pojechały z wizytą do Kongo zastały go przykutego łańcuchem do budy. Mimo tego pies był bardzo przywiązany do swojego opiekuna, ten obiecał na poprawe warunków życia Kongo, dlatego nie było powodu zabierania psa interwencyjnie.. Pan zmarł.. Rodzina wyrzuciłą psa na ulicę, gdzie dobra dusza znalazła go przestraszonego, zmarzniętego w rowie.. Po 5 latach życia w swoim „domu” Kongo powrócił za kraty… Kiedyś zaledwie 5 letni pies.. Teraz 10 letni staruszek.. Kongo jest bardzo, bardzo smutny w schronisku.. Całymi dniami leży najchętniej w budzie na swoim kocyku. Czeka. Czeka. Czeka..

Czeka na swojego człowieka.. Mimo ciężkiego losu, Kongo jest ułożonym, grzecznym i bardzo mądrym, rozumnym psem. Genialnie współpracuje z dziećmi! Najmłodsi wychodzą z nim na spacery, przytulają, pocieszają, a przede wszystkim kochają.. Jest naprawdę łagodny, spokojny i bardzo wierny. Umie jeździć samochodem. Nie boi się nowych miejsc. Ba! Podczas spotkania z dziećmi w szkole cały czas przeleżał lub przesiedział domagając się od czasu do czasu głasków. Wszystkie dzieci miały przyjemność go poznać, a on wszystkie przytulania znosił z anielską cierpliwością oddając całusy i merdając ogonkiem. Dogaduje się bez problemu z innymi niezaczepialskimi psiakami. Na smyczy chodzi perfekcyjnie. W miejscach publicznych, restauracji grzecznie leżał i grzał się przy kominku. PSI IDEAŁ! Jest już po kastracji, szczepieniach i odrobaczaniu.

Niestety.. Czas leci.. Kongo nie pozostało już dużo czasu na znalezienie wspaniałego domu.. Jest już starym psem, według niektórych szanse na jego adopcje są marne.. My nie poddajemy się i szukamy kochanemu milusińskiemu najlepszego domu pod słońcem!

Kongo przebywa w okolicach Warszawy, lecz transport w razie potrzeby na terenie całej Polski pomożemy zorganizować! Kontakt w sprawie adopcji seniora 604-101-165

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.03.2016 13:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457422
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kongo, psi IDEAŁ, wychowany i grzeczny senior szuka PILNIE d - Zdjęcie nr 1Kongo, psi IDEAŁ, wychowany i grzeczny senior szuka PILNIE d - Zdjęcie nr 2Kongo, psi IDEAŁ, wychowany i grzeczny senior szuka PILNIE d - Zdjęcie nr 3Kongo, psi IDEAŁ, wychowany i grzeczny senior szuka PILNIE d - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)