Razem 263 915 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.03.2016 14:11

19 lutego 2016r. kruszynka Balbinka - szczeniaczek w wieku 3 miesięcy została przywiązana do furtki fundacji o godz 13:00 w chłodny deszczowy dzień, kiedy temperatura powietrza wynosiła zaledwie plus 3 stopnie Celsjusza i na dodatek trwały opady śniegu. Kruszynce Balbince - 4 kg drobince z krótką sierścią bez podszerstka doskwierało zimno. Przerażone szczenię pod wpływem silnego stresu szarpało się. Suczka chciała uwolnić się z uwięzi, co spowodowało, że plastikowy zaczep obroży rozsunął się. Balbinka pobiegła za osobą, która ją porzuciła. Dobiegła do pobliskiej Firmy FAGPOL. Na terenie w/w firmy błąkała się całą noc. Pomocy udzieliło jej zwierzę. Schronienie dał szczeniakowi pies stróżujący pozwalając na pobyt w swojej budzie. Nie skrzywdził suczki, zaopiekował się nią tak jak tylko potrafił. Kolejny raz zwierzęta dowodzą nam, że miłości i wierności plemię ludzkie powinno uczyć się od nich. To maleństwo powinno być jeszcze przy matce. Kto to wie w jakim okresie życia została oderwana od sutka karmiącej suki, po to tylko, aby człowiek kolejny raz ją skrzywdził.

20 lutego 2016r. w sobotę o godz 10:20 Fundacja otrzymała telefoniczne zgłoszenie z Firmy FAGPOL o zaistniałej sytuacji. Szczeniaczkiem zaopiekowała się Pani Natalia – pracownica, która przed siedmiu laty adoptowała z naszej fundacji kotka. Dziękujemy Bogu za ludzi, którzy nie są obojętni na krzywdę zwierząt. Dzięki Nim świat staje się lepszy.

Jeszcze w sobotę 20 lutego 2016r. Balbinka została poddana badaniu lekarskiemu. Nie stwierdzono żadnej choroby. Zalecono jednak wykonanie konsultacji radiologicznej z powodu podejrzenia zmian w anatomii żeber. Uzębienie Balbinki to same mleczne ząbki, co stanowczo potwierdza jej tak młody, zaledwie trzymiesięczny wiek. Kruszynka Balbinka prawdopodobnie wyrośnie na pinczera średniego. Została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona I dawką p/chorobom zakaźnym, poddana implantacji mikrochipem. Grzecznie chodzi na smyczy. Lubi jeździć samochodem.

BALBINKA:

Wiek: ur. 19.11.2015r.

Płeć: samiczka - szczenię

Rasa: mieszaniec

Sierść: krótka bez podszerstka

Umaszczenie: tricolor (czarna podpalana)

Znaki szczególne: szczupłe, wysokie łapki

Sterylizacja: do zabiegu po upływie dwóch miesięcy od zakończenia pierwszej cieczki

Odrobaczanie: regularnie 2 x w roku (wiosną i jesienią) Dehinel Plus tabl

Zwalczanie ektopasożytów: 1 x w miesiącu od wiosny do jesieni

Szczepienia p/chorobom zakaźnym: I dawka 23.02.2016r. Nobivac DHP AO91A01

II dawka: termin ok. 23.03.2016r.

Szczepienia p/wściekliźnie: termin ok. 6 – 13 kwietnia 2016r.

Implantacja mikrochipem (mikrochip wszczepiany jest po lewej stronie szyi, wszelkie iniekcje wykonywać po stronie prawej): 23.02.2016r. – baza psów implantowanych mikrochipem www.safe-animal.eu

FOZ "ULGA W CIERPIENIU" FUNDACJA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ LUDZI

42-600 Tarnowskie Góry ul. Częstochowska 58

tel. kom 0604253456

e-mail: fundacja@ulgawcierpieniu.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.03.2016 14:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457135
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 1Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 2Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 3Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 4Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 5Szukamy rodzinki dla kruszynki Balbinki - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Mazur
Województwo: Tarnowskie Góry (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48604253456
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Magdalena Mazur
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)