Razem 263 780 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Maki koczował przy drodze. Smutny, zrezygnowany i ze złamaną łapką. Trzęsąca się z zimna i przerażenia kupka nieszczęścia. Nikt się nim nie zainteresował, chociaż przebywał tu prawie 2 lata! Nie można było go zostawić. Został nakarmiony i wsadzony do samochodu - po nowe, lepsze życie. Jest bardzo grzeczny i niewielki, waży 12 kg. U weterynarza bez problemu poddał się wszystkim zabiegom i teraz jego łapka jest zdrowa :)

Jest wesołym psiakiem, na słowo ,,spacer" z radością merda ogonkiem :) To świetny chłopak, typowo domowy psiak, który wie, do czego służy kanapa i jak na piękne oczy dostać jakiś smakołyk. :) Kocha mizianie po brzuszku. Mieszka z drugim psem a także dzieckiem i świetnie sobie radzi. Jedyne, czego potrzebuje to kochającego domu, który nigdy go nie zawiedzie.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 695491549, 503603501

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.03.2016 15:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456743
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Psi GENTLEMAN, nieduży, wychowany i nieproblemowy Maki szuka - Zdjęcie nr 1Psi GENTLEMAN, nieduży, wychowany i nieproblemowy Maki szuka - Zdjęcie nr 2Psi GENTLEMAN, nieduży, wychowany i nieproblemowy Maki szuka - Zdjęcie nr 3Psi GENTLEMAN, nieduży, wychowany i nieproblemowy Maki szuka - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)