Razem 263 697 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Koks całe swoje życie spędził na łańcuchu. Czasami się zerwał, poszczekał i przeszkadzał sąsiadowi... Ten przyszedł raz do sklepu, kupił trutkę, którą chciał otruć Koksika.

Zabrałyśmy Koksa, aby nie skonał w męczarniach. Teraz szuka nowego domku, może mieszkać na podwórku. Jest wesołym psiakiem.

Niestety żyjąc w takich warunkach miał ograniczoną ilość bodźców i teraz kiedy wreszcie poznaje świat, nie do końca radzi sobie z takim natłokiem nowych i zupełnie nieznanych rzeczy na około, co przekłada się na szczekliwość.

Podobnie jest z kontaktami z ludźmi, Koks jest tak spragniony ludzi i możliwością miziania oraz tulenia, że bardzo mocno emocjonuje się tymi chwilami.

Ktoś kto adoptuje psiaka, musi pokochać go ale mądrze i od razu uczyć samodzielnego zostawania w domu. Nad tymi rzeczami można pracować pod okiem behawiorysty, a nawet trzeba by polepszyć samopoczucie psa, by lepiej radził sobie z własnymi emocjami.

Koks to młody psiak, ma około 3 latka, dobrze rokujący, przy zaangażowaniu nowej rodziny w jego resocjalizację pod okiem behawiorysty, szybko nastąpi poprawa w jego zachowaniu i będzie to psiak całkowicie oddany człowiekowi. Koksik czeka na dom w hoteliku.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 695491549, 503603501

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.03.2016 10:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 456433
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 1Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 2Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 3Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)