Razem 263 943 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kajtek ma około 10 lat, jest średniej wielkości psem (około 10 kg). Kajtek jest zaszczepiony i odrobaczony, ale nie był kastrowany ze względu na starszy wiek i stan zdrowia.

Ma cudowny charakter, jest bardzo spokojny i łagodny. Idealnie zachowuje się w stosunku do innych psów jak i do kotów. Mieszkał w domu tymczasowym z dwoma psami, które wróciły z adopcji z powodu agresji do innych psów, ale dogadywał się z nimi idealnie. Mieszkał też bez problemu z kotami. Kajtek nie miał okazji nauczyć się jeszcze chodzenia ładnie na smyczy, ale nie ciągnie i jest bardzo spokojny na spacerach.

W domu chce zachowywać czystość, choć obecnie musi spędzać większość czasu w klatce kennelowej ze względu na ograniczenie ruchu po operacji, wiec ma założony pampas, w razie "niespodzianki".

Do tej pory Kajtek mieszkał w bloku bez problemu, zostawał też sam na kilka godzin bez wycia i szczekania.

Generalnie jest to starszy pies, wiec większość dnia śpi.

Kajtek uwielbia dzieci, ale nie jest skłonny do zabawy. Jest raczej typem starszego statecznego pana:-) więc poszukujemy dla niego domu raczej ze starszymi dziećmi, które rozumieją, że pies to nie zabawka. Kajtek uwielbia głaskanie i poszukuje kontaktu z człowiekiem jednak po operacji łapki, szaleństwa raczej nie są mu wskazane.

Obecnie Kajtek przebywa w domu tymczasowym w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) i pilnie poszukuje domu na stałe. Ma czas do końca marca. Ponieważ Kajtek jest w trakcie leczenia i jest objęty opieką Fundacji Warmia, szukamy domu raczej w Olsztynie lub okolicach (ok. 50km) aby móc pomagać w leczeniu specjalistycznym Kajtka (łapka)

Jeśli będzie taka potrzeba, zapewnimy też transport.

Przed adopcją będzie obowiązywała ankieta i wizyta przedadopcyjna, jak również wizyta poadopcyjna.

Kontakt mailowy

joanna.konrad@wp.pl

Kontakt telefoniczny:

509 521 120. (Wolontariuszka-Joanna)

604105018 (Fundacja Warmia-Jadwiga)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.03.2016 14:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 455748
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kajtek, grzeczny i NIEKŁOPOTLIWY, kudłaty psiak niewielkich - Zdjęcie nr 1Kajtek, grzeczny i NIEKŁOPOTLIWY, kudłaty psiak niewielkich - Zdjęcie nr 2Kajtek, grzeczny i NIEKŁOPOTLIWY, kudłaty psiak niewielkich - Zdjęcie nr 3Kajtek, grzeczny i NIEKŁOPOTLIWY, kudłaty psiak niewielkich - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)