Razem 263 599 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Lena

Rasa: mieszaniec

Płeć: samica

Wiek: ok 3 lata

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: nie*

Płodność: jeszcze nie sterylizowana*

*(wizyta u weterynarza zaplanowana na marzec)

Czipowanie: nie

Miejsce pobytu: okolice Mszany Dolnej

Stosunek do psów i kotów: bardzo dobry

Stosunek do dzieci: bardzo dobry

Lena jest młodziutka (ok. 3 lata) suczka średniej wielkości (ok. 20 kg). Przybłąkała się do nas w ubiegłe wakacje – najprawdopodobniej została porzucona przez poprzednich właścicieli.

Jej stan pozostawiał wiele do życzenia – brudna, zapchlona i przerażona. Okazało się również, że spodziewa się szczeniaków. Na szczęście dla wszystkich psiaków udało nam się znaleźć odpowiednie domy.

Z początku była bardzo przestraszona. Gdy się ją wołało reagowała tak jakby oczekiwała kary – podkulała ogon lub kładła się na grzbiecie. Z czasem zaczęła traktować nas z większym zaufaniem i pokazała swoje radosne oblicze. Ma spokojny charakter, jest cierpliwa i inteligentna. Lubi pieszczoty i lubi być w centrum uwagi, ale nie jest nachalna. Mimo łagodnego usposobienia czujnie pilnuje domu. Nie przepada za spacerami na smyczy, zdecydowanie woli biega po ogrodzie.

Bardzo chcielibyśmy, aby Lena została z nami na stałe, jednak posiadamy już dwa psy i koty (w tym starszego, schorowanego boksera). Na dodatek mieszkamy w dwóch miejscach, dlatego ciągle jesteśmy w „rozjazdach”, co nie służy psiakom i stanowi dla nas niemałą logistyczną zagwozdkę.

Lena wiele w swoim życiu przeszła, stąd zależy nam na znalezieniu dla niej odpowiedzialnych, cierpliwych i kochających ludzi.

Suczka została odrobaczona. Z początkiem marca Lenę czeka wizyta u weterynarza celem sterylizacji i uzupełnienia szczepień . Dobrze toleruje inne zwierzęta. Nie jest agresywna w stosunku do dzieci. Nie brudzi w domu, nie powinna także „demolować” domu pod nieobecność właścicieli (nigdy jej na tym nie przyłapaliśmy, ale trzeba pamiętać, że zostawała z dwoma innymi psiakami). Byłoby idealnie, gdyby Lena zamieszkała w domu, aniżeli w mieszkaniu (zdecydowanie przywykła do domu i ogrodu).

Istnieje możliwość odebrania Leny z Krakowa, a także uprzednie „zapoznanie” się z suczką.

Kontakt telefoniczny:

Ewelina 692 897 349

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.02.2016 22:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454360
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu - Zdjęcie nr 1Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu - Zdjęcie nr 2Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu - Zdjęcie nr 3Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)