Razem 264 026 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Joko – psie dziewczę, psie serduszko, a tyle okrutnego bagażu doświadczeń. Joko ma około 2 latek. Jej życie powinno być wypełnione miłością, zabawą i szczęściem. Człowiek odebrał jej prawo do radosnego i szczęśliwego psiego życia porzucając samotną na bruk, gdzie sama musiała sobie radzić z wszech otaczającym ją ludzkim okrucieństwem. Gdzie sama musiała znaleźć sposób na to, aby przeżyć, aby nie dać się zakatować, aby bronić swojego kruchego życia. To pasmo krzywd, bólu i cierpienia spowodowały, że Joko przy kontakcie z człowiekiem jest niepewna. Wypracowała w sobie taką postawę bo tylko to dawało jej gwarancję, że nikt jej nie skrzywdzi, nie zada jej bólu.Dzisiaj Joko już powoli zaczyna ufać, ale na to zaufanie człowiek musi „zapracować” całym sobą, a to oznacza, że nowy opiekun będzie musiał podjąć z Joko trochę pracy. Joko jest typem skrzywdzonego psa, który pomału otwiera się na nowego człowieka, który bardzo pragnie zaufać, ale nie za wszelką cenę. Joko potrzebuje opiekuna o wielkim sercu i ogromu miłości, ale mądrej miłości, bo tylko mądra miłość przyniesie efekty współpracy tego psa z człowiekiem. Mądra miłość da czas temu skrzywdzonemu psiakowi aby zaufał swojemu nowemu opiekunowi. Nie ma w życiu nic piękniejszego jak podarować drugiej istocie nowe życie. Nikt na tym świecie nie ma tyle wiary w człowieka co pies.

Kontakt 507-415-468; koło Warszawy

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.02.2016 19:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454186
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Joko, psie dziewczę skrzywdzone przez człowieka, cudo do ado - Zdjęcie nr 1Joko, psie dziewczę skrzywdzone przez człowieka, cudo do ado - Zdjęcie nr 2Joko, psie dziewczę skrzywdzone przez człowieka, cudo do ado - Zdjęcie nr 3Joko, psie dziewczę skrzywdzone przez człowieka, cudo do ado - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)