Razem 263 990 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PROSZĘ, POMÓŻMY ODMIENIĆ ŻYCIE, NIEWIDOMEGO LUCKIEGO 5 - letni Lucky całe swoje życie spędził uwiązany łańcuchem. Jego świat to licha buda i rodzina, która o nim zapomniała. Pewnie już dawno zakończył by swój niewesoły żywot, gdyby nie sąsiad, który co jakiś czas rzucał jakieś jedzenie. Tylko to pozwoliło mu utrzymać się przy życiu. Rodzina, której i tak nie miał rozsypała się. Dzieci (być może, to one dawały mu trochę czułości) odebrano, kobieta odeszła. Został pan, który dbał tylko, by mieć jak leczyć kaca. I pewnego dnia Lucky zniknął. Sąsiad przestał słyszeć szczekanie. Z sąsiadem nie można było się dogadać, bo on zawsze "nie dzisiejszy". A Lucky niespodziewanie się odnalazł. Przyczołgał się na podwórko sąsiada. Tego, który rzucał jedzenie. Zabrał Luckiego do szopy, odkarmił. A kiedy pies poczuł się dobrze, szopa stała się za ciasna i zaczął biegać po okolicy. Wybawiciel bał się, że Luckiego dojrzy jego właściciel i znów uwiąże na łańcuchu. Szukał pomocy. I tak wiadomość o nim dotarła do nas. 3 grudnia pojechaliśmy i zastaliśmy w wiosce biegającego dziwnie psa. Dziwnie, bo na ugiętych nogach z nosem przy ziemi. Robił wrażenie zagubionego. Zabraliśmy. Awaryjnie, bo nie mieliśmy gdzie został umieszczony w sali lekcyjnej w technikum weterynaryjnym.

Drugiego dnia Lucky pojechał na badania. Stało się jasne, że Lucky nie widzi. Jego źrenice w ogóle nie reagują na światło. Dlatego ostrożnie się porusza. Przyczyną może być uraz głowy lub wada wrodzona.

Mimo tylu przeżyć Lucky jest bardzo przyjaznym i kontaktowym psem. Kocha ludzi i chciałby być też kochanym.

W jego życiu wciąż nie ma happy endu. Lucky zasiedział się szkole i czas ją opuścić. Nie ma dokąd go zabrać. Mimo ogłoszeń wciąż nie znalazł domu. Czy nikt nie chce pokochać zwykłego, niewidomego kundelka? Czy pozna kiedyś, jak to mieć kogoś, kto się o niego zatroszczy?

Proszę, pomóżcie odmienić jego życie.

Lucky przebywa w Łomży.

tel. 604 271 587

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.02.2016 21:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453659
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Kochający ludzi Lucky, NIEWIDOMY pies URATOWANY Z ŁAŃCUCHA! - Zdjęcie nr 1Kochający ludzi Lucky, NIEWIDOMY pies URATOWANY Z ŁAŃCUCHA! - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)