Razem 264 112 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Gucio to pies około 5-o letni. Jest psem wesołym, skorym do zabawy, energicznym, przyjacielskim. W domu zachowuje czystość, lubi jazdę samochodem i nie ma nic przeciwko ewentualnej kąpieli :-) Ładnie chodzi na smyczy i potrafi aportować.

Jak to się stało, że Gucio poszukuje kochanej rodzinki? W małym miasteczku w parku bawiły się ładnie psiaki, dzieci a nawet koty. Po zabawie wszystkie zwierzaki rozchodziły się do domów, a zostawał tylko jeden, którego nikt nie zabierał ze sobą. To był Gucio, bezdomny psiak. Wszyscy Gucia kochali, ale mieli już swoje zwierzaki i nie mogli go zabrać ze sobą, więc pomagali mu jak mogli aby przetrwał. W listopadzie w zeszłym roku, postanowili, że trzeba Gucia uchronić przed zimą i zabrali go do płatnego hoteliku koło Poznania. Pobyt Gucia jest finansowany przez nas zwierzolubów, którzy starają się pomagać potrzebującym psiakom organizując się na facebooku.

Do hoteliku zwykle zabierane są psiaki, które potrzebują dojść do siebie po ciężkich przeżyciach, nie mające szans przetrwania w schronisku lub potrzebujące nabrania ogłady w warunkach domowych aby szybciej znalazły swojego człowieka.

Gucio tymczasem jest w pełni gotowy do adopcji, zawsze był, jemu nic nie brakuje, to wspaniały psiak. Dlatego prosimy o pomoc i adopcję Gucia, abyśmy, my zwierzoluby mogli umieścić w hoteliku bardziej potrzebującego psiaka.

Dowieziemy Gucia do każdego miejsca w Polsce, ale w trosce o dobro psiaka, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej. Nie wydamy Gucia na łańcuch ani do kojca.

Kontakt:

781 335 707 Piotr

663 413 513 Agnieszka

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.02.2016 10:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453474
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Wesoły, przyjazny i wychowany Gucio, ANIOŁ W KRAWACIE adopcj - Zdjęcie nr 1Wesoły, przyjazny i wychowany Gucio, ANIOŁ W KRAWACIE adopcj - Zdjęcie nr 2Wesoły, przyjazny i wychowany Gucio, ANIOŁ W KRAWACIE adopcj - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)