Razem 263 249 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Osso to młody psiak w typie wyżła. Ma ok. 3 lata, jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy. Osiu przebywał w pewnym schronisku na południu, został przez nas wyadoptowany, obecnie jest w DT, abyśmy mogli go lepiej poznać i poszukać mu fantastycznego domu.

Miał problem z agresją kojcową, więc pod żadnym pozorem nie zostanie wydany do kojca, czy na łańcuch. Problem został przepracowany już w schronisku (ogromne ukłony dla wolontariuszek). Psiak świetnie odnajduje się w domu, bardzo pragnie kontaktu z ludźmi. NIE BRUDZI (zachowuje czystość przez całą noc i przez czas, kiedy jesteśmy w pracy), dobrze czuje się w domu. Dogaduje się z psami (samcami, kastrowanymi) i suczkami. Jest zainteresowany kotami, ale ich nie je. Na spacerach ciągnie do ludzi, chce się witać - dzieci lubi, na ile zaobserwowaliśmy. Osso przepada za spacerami po lesie, choć i aportem na podwórku nie pogardzi. Zostaje w domu, nie wyje. Lubi jazdę samochodem i smaki. Świetnie się z nim 'na smakach' pracuje. Nie lubi nudy - do adopcji w obecności człowieka pokazuje, że ma już dość siedzenia na spacerze ('klęka').

Przebywa pod Krakowem, czeka na wymarzony, świadomy, aktywny i *konsekwentny dom.

Obowiązuje procedura adopcyjna (rozmowa, ankieta, wizyta PA, umowa), mile widziane również zapoznanie z psem.

Telefon kontaktowy w sprawie adopcji - 799 199 855

*konsekwentny dom = psiak jest młody, z genami rasy użytkowej. Nam nie sprawia żadnych problemów, przy czym mamy do czynienia z rasą i psami w typie, zatem reguły były ustalone od początku dla obopólnej korzyści. W razie wątpliwości - odpowiem na do adopcji pytania. Osso to młody psiak w typie wyżła.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.02.2016 00:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452518
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kochający ludzi Osso, aktywny mix WYŻEŁ ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Kochający ludzi Osso, aktywny mix WYŻEŁ ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Kochający ludzi Osso, aktywny mix WYŻEŁ ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Kochający ludzi Osso, aktywny mix WYŻEŁ ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)