Razem 263 558 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Usi to 8 letni owczarek niemiecki długowłosy. Jest psem, który został uratowany po wypadku samochodowym, czego skutkiem jest niedowład przedniej lewej łapki.

Suczka przez 6 lat była dziedziczką na gospodarstwie rolnym chadzała luzem pilnowała dobytku i przebywała w domu z osobą starszą która była jej właścicielem. Po śmierci Pana, Uśka dalej przebywała na gospodarstwie rolnym gdzie była doglądana przez członków rodziny. Pewnego dnia postanowiła przejść się na dłuższy spacer, gdzie została potracona. Przez swój wypadek trafiła do nas a dokładnie do naszej mamy, która troskliwie zajęła się rehabilitacja. Pies ma niesprawną przednia łapę oraz ranę na ,,łokciu", która jest już zaleczona w całości. Jak widać na załączonych zdjęciach mimo, ze jest psem niepełnosprawnym radzi sobie doskonale. Jest to prawdziwa przylepa, która jak obierze sobie swojego Pana, podąża za nim krok w krok jak najlepszy przyjaciel. Jeśli chodzi o jej charakterek nie lubiącą żadnych suk, za to za towarzystwem męskim przepada. Jeśli chodzi o oddanie i miłość do człowieka bezcenne. Uśka nie nadaje się na łańcuch! Najlepsze miejsce dla niej to dom, ciepły kącik, najlepiej blisko człowieka i pełna miska. Powodem szukania dla niej domu jest nasza sytuacja, posiadamy już 2 suczki oraz psa, jak wcześniej wspomniałam z psem dogaduje się fantastycznie, jednak miedzy paniami dochodzi do poważnych zgrzytów, wiec musimy je izolować od siebie. Chcielibyśmy znaleźć Uśce dom. Zdajemy sobie sprawę ze jest to psiak wiekowy oraz niepełnosprawny, ale jest najwierniejszym kompanem, przyjacielem, który zasługuje na ciepły kąt. Chcielibyśmy żeby znalazła się jakaś osoba, która ją pokocha tak jak my ją kochamy. Ktoś kto poświeci jej czas, i swoja uwagę i potraktuje jak członka rodziny. Chcielibyśmy żeby trafiła najlepiej gdzieś do kogoś w Wielkopolsce, gdzie będziemy mogły ją w każdej chwili odwiedzić i sprawdzić czy wszystko jest u niej ok. Uśka kocha każdego człowieka, nadaje się dla osoby starszej jak i rodziny, byle by nie było innej suczki. Krotko mówiąc jest to naprawdę wspaniały pies zasługujący na miłość.

Odbiór tylko osobisty z miejsca, gdzie przebywa suczka.

tel kontakt: 796 007 270 / 503308493

miejscowość: Słupia wielka ( wielkopolska )

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.02.2016 10:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 450533
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Usi przepiękna suczka OWCZAREK NIEMIECKI adopcja - Zdjęcie nr 1Usi przepiękna suczka OWCZAREK NIEMIECKI adopcja - Zdjęcie nr 2Usi przepiękna suczka OWCZAREK NIEMIECKI adopcja - Zdjęcie nr 3Usi przepiękna suczka OWCZAREK NIEMIECKI adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)