Razem 263 936 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Miko to ponad 10 letni pies, który od lat mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie (pod Warszawą). Kiedyś był energicznym, żywym i zdrowym psem. Niestety w ostatnim roku bardzo podupadł. Ma chore nogi (zwyrodnienia stawów) oraz problemy z sierścią i skórą (nużyca). Mimo wszystko "cieszy się" życiem, przyjmuje leki i suplementy i odwiedza go weterynarz. Chodzi powolnym krokiem na spacery z wolontariuszami. Miko przeważnie akceptuje inne suki (ma koleżankę Malwę), do psów niepolecany. Nie wiemy jaki ma stosunek do kotów. W stosunku do ludzi jest potulny i cierpliwy, nie przepada jednak za zabiegami weterynaryjnymi. Szukamy dla Niego domu lub mieszkania bez schodów lub z windą, bez innych samców oraz ze stabilnym zapleczem finansowym, ponieważ trzeba kontynuować leczenie. TYLKO DOMOWE WARUNKI są w stanie poprawić jego kondycję zdrowotna i psychiczną. W ciepłym domu ma szansę odzyskać siły i zdrowie jeszcze na kilka lat. BŁAGAMY POMÓŻ MIKO!! Pozwól mu na ciepły i kochający dom.

Adres schroniska: Celestynów ul. Prosta 3, nr telefonu: 509 505 190 (wolontariuszka i opiekunka Miko, Marta Lacek)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.02.2016 18:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 450437
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Potrzebny NATYCHMIAST DOM dla Miko! Prosimy POMÓŻ - Zdjęcie nr 1Potrzebny NATYCHMIAST DOM dla Miko! Prosimy POMÓŻ - Zdjęcie nr 2Potrzebny NATYCHMIAST DOM dla Miko! Prosimy POMÓŻ - Zdjęcie nr 3Potrzebny NATYCHMIAST DOM dla Miko! Prosimy POMÓŻ - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)