Razem 263 427 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zak to 8 letni pies w typie setera angielskiego. Został oddany do adopcji ze względu na problemy jakie stwarzał poprzednim właścicielom – szczekał i wył podczas 10 godz. nieobecności. Nie tolerował również innych zwierząt. Ogólnie był trochę niewychowany, ale w czasie pobytu w domu tymczasowym zupełnie się zmienił.

To bardzo mądry, sprytny i uparty psiak. Uczy się nowych rzeczy chętnie i dość szybko, ale wymaga konsekwentnego, spokojnego podejścia. Kocha ludzi, uwielbia poznawać nowe miejsca i długie spokojne spacery. Pięknie chodzi na luźnej smyczy, a spuszczony z niej – nie ucieka, tylko pilnuje się opiekunów. Dobrze dogaduje się z 2 psami w domu tymczasowym, a na spacerze nie wdaje się w bójki i nie daje sprowokować. Czasem zdarza mu się jeszcze pogonić kota, jeśli ten ucieka. Nie wyje już jak ludzie wychodzą z domu (choć w domu tymczasowym zostaje zawsze z psami-rezydentami), szczeka rzadko i są to pojedyncze ciche szczeki ostrzegawcze. Nie ma już problemu z dłuższym wyjściem, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w DT Zak zawsze zostaje z psem/psami rezydentami, więc dla dobra psa adopcja do bloku, gdzie pies musiałby przebywać długie godziny sam jest niewskazana.

Zak ma jeszcze tylko jeden problem - próbuje kraść jedzenie, buszować po kuchni i nie chce oddawać swoich znalezisk (tu można stosować wymianę, albo kuchnię zabezpieczyć albo zaakceptować złodziejskie praktyki), wykorzystuje także gości, aby otrzymać smakołyki (tu można stosować odprowadzanie na legowisko) ;)

Idealnie byłoby gdyby trafił w ręce setero/wyżła maniaka, znającego potrzeby rasy i mającego doświadczenie w wychowaniu takich psów.

Zak nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi (bezdyskusyjnie) i małymi zwierzętami (typu kot, york). Może również być zbyt trudnym w obsłudze pupilem, aby zostać pierwszym psem w Waszym życiu.

Adopcja do domu z innym psem możliwa, aczkolwiek pies rezydent musi spełnić określone warunki m.in. wymagane jest mega zrównoważenie i zsocjalizowanie z innymi psami, sterylizacja/kastracja.

Obowiązuje cała procedura adopcyjna! Warunkiem adopcji będzie również kastracja psa ( o ile wcześniej zabieg nie zostanie wykonany).

Kontakt w sprawie adopcji: Ania tel. 600 431 404 ( po godz. 13stej)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.01.2016 23:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 449096
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 1ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 2ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 3ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 4ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 5ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 6ZAK w typie setera angielskiego szuka domu! - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Setery w Potrzebie (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48600431404
Web: seterywpotrzebie.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)