Razem 250 574 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kluseczka w schronisku w Białej Podlaskiej mieszkała praktycznie od szczeniaka, obecnie szacuje się ją jako emerytkę, bo ma ponad 10 lat, waży ok.15 kg. Jest nakolankową wesołą dziewczyną. Od dwóch lat przebywa w hoteliku k. Poznania , jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i chętna do adopcji :) W hoteliku mieszka z koleżanką z „ psiego miasteczka „ Pandusią, obie były od zawsze :) Jest sunią przyjazną, przesympatyczną i zawsze "uśmiechniętą", tylko los nie uśmiecha się do niej . Jest przyjazna w stosunku do innych zwierzaków, do człowieka garnie się ze wszystkich sił :) czy Kluska doczeka się jeszcze swojego wymarzonego domku? ciągle jeszcze wierzy, że los się do niej uśmiechnie … a emeryturę spędzi w swoim domu na miękkim posłanku:) może to Ty będziesz tym szczęściarzem!

Tel. w sprawie adopcji:)

Danka 609118127

danka488@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.01.2016 11:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 449054
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Czy Klusia doczeka się swojego domu? Cudna sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 1Czy Klusia doczeka się swojego domu? Cudna sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 2Czy Klusia doczeka się swojego domu? Cudna sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 3Czy Klusia doczeka się swojego domu? Cudna sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 4Czy Klusia doczeka się swojego domu? Cudna sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Halina
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Halina
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)