Razem 264 153 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Do gminnej przechowywalni k. Starachowic trafiła Daszeńka, troszkę w typie CAO. Niedawno rodziła, ślepy miot został uśpiony, ona została wciśnięta do gminnego kojca bez leków, bez współczucia, ani nikogo, kto by mógł jej pomóc... dzięki obietnicom pomocy innych zwierzolubów zabraliśmy ją do hotelu w świętokrzyskim, gdzie dostała leki na zatrzymanie laktacji, przeciwbólowe...Sunia jest całkiem inna, piękna, mądra. kochana...ŻYJE !

Dasza ma jakieś 4-5 lat, jest spora, waży jakieś 30-35 kg. Nie wykazuje agresji - toleruje inne psiaki, nie reaguje na koty, z 6 letnimi dzieciakami chętnie chodzi na spacer :) Szukamy dla niej domu z ogrodem - do mieszkania raczej się nie nada, choć jak ktoś będzie chciał to na pewno da radę!

Dowóz w całej PL- tylko niech się znajdzie kochający dom, który wynagrodzi Daszce to, co wcześniej zgotował jej człowiek-porzucenie, bicie, krzyk, strach, zero litości, więzienie...

Daszka jest wysterylizowana.

Kontakt:

603 771 295 (pon-pt po godzinie 15.30, w weekend o dowolnej porze)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.01.2016 12:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448551
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Cudowna Dasza, duża dzieciolubna suczka szuka domu! - Zdjęcie nr 1Cudowna Dasza, duża dzieciolubna suczka szuka domu! - Zdjęcie nr 2Cudowna Dasza, duża dzieciolubna suczka szuka domu! - Zdjęcie nr 3Cudowna Dasza, duża dzieciolubna suczka szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)