Razem 263 645 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Funia niebawem będzie obchodzić swoje 5 urodziny. Jednak do tej pory nie zaznała w życiu nic dobrego. Do schroniska trafiła jako 6 tyg szczeniak, jej rodzeństwo szybko znalazło nowych opiekunów, jednak ona spędziła w ciasnym boksie, za kratami aż 4,5 roku. Później adopcja, która okazała się następną tragedią Funi. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego była „właścicielka” tak narzekała na psiaka. Obecnie Funia przebywa w domu tymczasowym gdzie sprawdzamy jej zachowanie wobec nowych ludzi, dzieci i zwierząt. Jednym zdaniem stwierdzamy: Funia jest psem idealnym. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy, nie ciągnie, a hałasy miasta nie robią na niej większego wrażenia. Suczka umie zostawać sama w domu, nie niszczy, nie wyje, nie szczeka. Grzecznie śpi i czeka na powrót opiekunów. Spokojnie wytrzymuje sama 8 godzin, a potrzeby załatwia za zewnątrz. W razie nagłej potrzeby sygnalizuje konieczność wyjścia. Funia bez problemu porusza się po klatce schodowej oraz jeździ windą. Ze względu na tyle lat spędzonych w niewoli w domu bywa przestraszona w momencie odkurzania, włączenia suszarki, boi się spadających przedmiotów, ale absolutnie nie wykazuje agresji. Ze względu na stres związany z nieprzewidywanymi sytuacjami lepiej żeby Funia nie przebywała w domu z małymi dziećmi. Suczka obecnie uczy się podstawowych komend i zasad panujących w domu, ponieważ w najchętniej cały czas spędzała by na łóżku. Już powoli lubi swoje legowisko,a polecenie „ na miejsce” wykonuje chociaż czasami udaje, że to nie do niej. Jest bardzo karna i posłuszna, a więc wszystko da się wypracować, potrzebni są jedynie stanowczy i konsekwentni ludzie wokół niej. Jest psem nieszkodliwym, lecz ciągle domaga się głaskania, przytulania i drapania za uszkiem. Najchętniej nie schodziła by z kolan. Nie da się w niej nie zakochać, bo to bardzo bystry mi miły psiak. W kontaktach z innymi psami jest ostrożna, duże czworonogi budzą w niej lęk, lecz nie wykazuje agresji, wtedy wycofuje się. Nie ma więc konieczności, aby była jedynaczką. Szukamy wspaniałego domu dla Funi gdzie znajdzie już miłość do końca swoich dni. Chcemy, aby jej tułaczka zakończyła się, ponieważ zasługuje na to po tylu latach w schronisku. Gwarantujemy, że jest przekochana i nie sprawia problemów wychowawczych. Suczka jest wysterylizowana. Transport do nowego domu nie stanowi problemu, jednak przyszłych opiekunów obowiązuje ankieta, umowa oraz wizyta przed i po adopcyjna.

Kontakt: 796 001 809

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.01.2016 12:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448053
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Funia - suczka idealna, ruda piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 1Funia - suczka idealna, ruda piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 2Funia - suczka idealna, ruda piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 3Funia - suczka idealna, ruda piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)