Razem 263 427 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lucek ma około 4/5 lat, w swoim życiu nie zaznał nic dobrego. Kilka lat w schronisku, później adopcja, która kazała się kolejnym dramatem psa. Łańcuch, rozpadająca się buda to niegodne warunki dla każdej czującej istoty. Obecnie Lucek przebywa w okolicach Olsztyna gdzie czeka na cud - kochających, troskliwych opiekunów, którzy będą traktować go jak członka rodziny. Lucek to bardzo spokojny, grzeczny psiak, który tylko z wyglądu budzi respekt. Wystarczy poznać tego wspaniałego psiaka, aby zobaczyć jego prawdziwy charakter. Jest wierny i oddany, uwielbia kontakt z człowiekiem, chociaż w nowych relacjach bywa ostrożny. Pieszczoty, drapanie za uszkiem i przytulanie sprawia mu ogromną przyjemność. Kolejną zaletą Lucka jest pozytywne nastawienie wobec innych psiaków. Nie szuka awantur, nie odpowiada na zaczepki, jest opanowany i w sytuacjach awaryjnych wycofuje się, z tego powodu idealnie sprawdziłby się w domu z innymi psiakami. Na smyczy chodzi ładnie, jednak puszczony luzem czasami udaje, że nie słyszy wołania. Nie ucieka jednak potrzebuje wolności i odpowiedniej dawki ruchu, której do tej pory nikt mu nie zapewnił. Wystarczy popracować, a Lucek będzie psem idealnym. Obowiązuje ankieta przed adopcyjna, wizyta oraz podpisanie umowy.

Do dobrego domku dowieziemy psiaka w całej Polsce.

Nr.w sprawie adopcji 604 437 261

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.01.2016 09:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448040
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lucek, bardzo przyjazny, spokojny psiak zasługuje na dom! - Zdjęcie nr 1Lucek, bardzo przyjazny, spokojny psiak zasługuje na dom! - Zdjęcie nr 2Lucek, bardzo przyjazny, spokojny psiak zasługuje na dom! - Zdjęcie nr 3Lucek, bardzo przyjazny, spokojny psiak zasługuje na dom! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)