Razem 254 845 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Gabi ma niecałe 5 lat, niecałe albo aż bo jak wyglądało jej dotychczasowe życie?

Została odebrana z pseudo hodowli, mały kojec i licha buda to był cały jej świat. Ona i jej towarzyszki były maszynkami do rodzenia ślicznych szczeniaczków. Gabi nie była towarzyszką człowieka, jego przyjaciółką, była narzędziem do zarabiania kasy. Kryta dwa razy do roku co cieczkę miała tylko odchować potomstwo, taką role wyznaczył jej człowiek. Gabi ciągle siedziała w swym prowizorycznym kojcu śnieg czy deszcz upał czy mróz ona nie znała innego życia, znała zapach trawy ale nigdy nie poczuła jej pod łapami, od tego luxusu dzieliły ją kraty. Pokornie wychowywała swoje dzieci a potem patrzyła jak odchodzą, one były wolne, mogły biegać po tym zielonym dywanie, a Gabi skazana za niewinność tkwiła w swojej małej celi. Jednak kiedy ich pan się rozchorował i trafił do szpitala wszyscy przestali być potrzebni. Rodzina nie chciała zajmować się maszynkami do rodzenia dzieci i tak psy zostały pozostawione same sobie. Zostały odebrane w ramach interwencji, wszystkie brudne, wyeksploatowane, bez radości życia. Jednak los dał im drugą szanse i Gabi tak jak i jej towarzyszki trafiły d domów tymczasowych.

Ze smutnego, zrezygnowanego psa Gabi stała się domowym przytulakiem. Poznała zapach trawy, poczuła ją pod łapami, wie co to kąpiel i jak zachować się w domu, spacer to dla niej cudowna wyprawa na której w końcu może poznać świat. Człowiek już nie jest tylko tym który rzuca jedzenie przez kraty ale jest przewodnikiem i przyjacielem.

nr tel : Monika 608 464 683

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2016 22:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447727
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Gabi - jej życie było horrorem...Cudowna suczka teraz czeka - Zdjęcie nr 1Gabi - jej życie było horrorem...Cudowna suczka teraz czeka - Zdjęcie nr 2Gabi - jej życie było horrorem...Cudowna suczka teraz czeka - Zdjęcie nr 3Gabi - jej życie było horrorem...Cudowna suczka teraz czeka - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)