Razem 263 360 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Amor i Beza -znalezione w lesie jako szkieleciki, wspierali się i walczyli wspólnie o przeżycie. Są bardzo zżyte, najlepiej gdyby trafili o wspólnego domu.

Utrzymują czystość, ładnie chodzą na smyczy. Są wykastrowani/wysterylizowani, zaszczepieni i zaczipowani. Czekają na dom w hoteliku.

Psiaki są cudowne, uśmiechnięte, są jak rozbrykane dzieci. Są młode, mają zdrowe białe ząbki. Uwielbiają kontakt z człowiekiem, przytulają się, wręcz przepychają do pieszczot.

Beza, jaśniejsza, to cudowna psia przytulanka,ma ok.2 lat, dogaduje się z innymi samcami, jest bardzo przyjazna do ludzi.

Amor jest w podobnym wieku, trochę narwany do samców, zaczyna awantury, ale z suczkami może funkcjonować, do ludzi super, na początku może być trochę nieśmiały.

Kontakt Joanna 502 708 954

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2016 10:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447576
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Cudowna, uśmiechnięta PSIA PARA, Amor i Beza szukają domu! - Zdjęcie nr 1Cudowna, uśmiechnięta PSIA PARA, Amor i Beza szukają domu! - Zdjęcie nr 2Cudowna, uśmiechnięta PSIA PARA, Amor i Beza szukają domu! - Zdjęcie nr 3Cudowna, uśmiechnięta PSIA PARA, Amor i Beza szukają domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)